افشاگری درباره خیانت آقای بازیگر به همسرش


اعتیاد پل نیومن به الکل به قدری شدید بود که همسرش جوآن وودوارد یک بار او را بیهوش و در حالی که بر اثر سقوط از تخت از سرش خون می آمد، روی زمین پیدا کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، اعتیاد پل نیومن به الکل به قدری شدید بود که همسرش جوآن وودوارد یک بار او را بیهوش و در حالی که بر اثر سقوط از تخت از سرش خون می آمد، روی زمین پیدا کرد.

وودوارد آن شب تقریباً نیومن را ترک کرد. به گفته ی او، بارها از این دست اتفاقات رخ داده بود.

وقتی صبر وودوارد بالاخره لبریز شد و با ۳ دختر کوچک شان به خانه شان در ساحل مالیبو رفت، نیومن فوراً به دنبال شان رفت. او به در خانه می کوبید و فریاد زنان می خواست که وودوارد در را باز کند اما وودوارد خودداری می کرد.

اینگونه شد که نیومن، بازیگر چشم آبی هالیوود که دل زنان سرتاسر دنیا را ربوده بود، چندین شب را در ماشین خود خوابید تا او و همسرش بالاخره باهم آشتی کردند.

نیومن گفت که نمی تواند الکل را به طور کامل ترک کند اما ویسکی و مارتینی ای که هر شب می خورد را کنار می گذارد و به جایش دیگر آبجو می خورد. البته این برای کسی که حالا هر روز برای صبحانه ۶ لیوان آبجو می خورد، کاهش در مصرف الکل محسوب نمی شد.

زوایای تازه ای از زندگی مشترک ۵۰ ساله

حالا یک مجموعه ی تلویزیونی جدید از شبکه HBO در حال پخش است که زوایای تازه ای از زندگی مشترک ۵۰ ساله ی پل نیومن و جوآن وودوارد، زوج طلایی هالیوود را آشکار می کند، زندگی مشترکی که سال ها آن را شاد و پایدار می دانستند اما در واقعیت طور دیگری بود.

نیومن یکی از بزرگ ترین بازیگران تاریخ سینما است و موفقیت او در داشتن یک زندگی مشترک طولانی با یک زن، نتیجه ی تعریف و تمجیدهای بی پایان از این زوج معروف به خاطر زندگی مشترک شان در برنامه های تلویزیونی و مصاحبه ها بود. نیومن ها تنها متواضعانه لبخند می زنند و به عنوان «زوجی که ۱۶ فیلم مشترک دارند و برخلاف بقیه ی آدم های صنعت سینما، بالغ، متعهد و نرمال هستند» غرق در تعریف و تمجید می شدند.

اوتو پرمینگر، کارگردان، گفته بود: «پل در این صنعت یک اعجوبه است. او واقعاً عاشق همسرش است.»

وقتی نشریه ی پلی بوی از نیومن درباره ی شهرتش به وفاداری به همسر خود پرسیده بود، او در اظهارنظری مشهور گفته بود: «وقتی خودت در خانه استیک داری چرا بروی بیرون همبرگر بخوری؟»

واقعیت این بود که وودوارد از این حرف بیزار بود، چون به گفته ی خودش، باعث شده بود فکر کند «مثل یک تکه گوشت» است. البته او از ابعاد دیگر همسر نیومن بودن هم بیزار بود، مثل اعتیادش به الکل و این واقعیت که مجبور شد رویاهایش برای بازیگری را کنار بگذارد تا فرزندان شان را بزرگ کند، در حالی که نیومن به یک سوپراستار تبدیل شد.

از این مصاحبه ها اما بدون اطلاع نیومن رونوشت برداشته شده بود. نیومن که هرگز از زندگی شخصی خود چیزی بروز نداده بود، از نوشتن کتاب خاطراتی که در آن حقایق بزک نشده ای وجود داشته باشد، پشیمان شده بود. این افشاگری ها به طور قطع تصور عمومی از او به عنوان یک همسر و پدر بی عیب و نقص را تغییر می داد.

پل نیومن در سال ۲۰۰۳ در سن ۸۳ سالگی بر اثر سرطان از دنیا رفت. یک سال بعد از آن، وودوارد که حالا ۹۲ سال داشت مبتلا به آلزایمر تشخیص داده شد و پس از آن دیگر در انظار عمومی حضور نیافت.

ظاهر بی عیب و نقص نیومن او را به صدر هالیوود بُرد، اما شاید از ابتدا انتظار زیادی بود که او زندگی شخصی بی عیب و نقصی هم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید