انرژی درمانی ریکی چیست؟

بله. سوزن های طب سوزنی یک بار مصرف، تمیز و استریل هستند و این روش به وسیله پزشکان دوره دیده انجام می شود. تعادل چاکرا به وسیله انواع دارو های جایگزین و توسط پزشکان متخصص ریکی انجام می شود و پزشک متخصص از روش های مختلفی برای ایجاد تعادل چاکرا استفاده می کند. به طور مثال امروز مشاهده می کنیم که در کشور ما پزشک هسته ای وجود داشته و کلینیک هایی نیز در این راستا طی سالهای اخیر تاسیس شده اند. عملکرد خوب و مطلوب این چاکرا منجر به زندگی، ثبات، پشتیبانی، حقیقت، فردیت، شجاعت، تمایلات جنسی، مادی گرایی، انگیزه گرایی بدون برنامه و تفکر خواهد شد. بنابراین، با انجام این راهکار به درمان ضد پیری دست یافتهاید بدون اینکه نیازی به مراجعه به اتاق عمل یا داروهای شیمیایی داشته باشید. به یاد داشته باشید این تمرین هر روزه آنهاست که اهمیت دارد. وقتی چاکرای ریشه متعادل باشد، شما به جای احساسات منفی، احساس آرامش و آمادگی برای آنچه زندگی به شما ارزانی داشته است خواهید داشت. همه افراد وقتی ابتدا از این راهکار مطلع میشوند، اظهار تعجب میکنند ولی وقتی میبینند واقعاً تأثیرگذار است، شگفت زده میشوند. 8- عشق به یکی از ائمه ( مهر تمام ائمه بسیار خوب است ولی به یکی بیشتر عشق بورزید .

لطفا برای نتیجه گیری بهتر با دقت به دستورالعمل داده شده توجه نمایید.البته خیلی بهتر است هنگامی که میخواهید به این فایل های صوتی گوش دهید در یک محل راحت بنشینید یا دراز بکشید و عضلات خود را شل کنید و چند نفس عمیق بکشید و روی ذهن و هدفی که میخواهید به آن برسید تمرکز کنید. و بر روی مشکلاتی که میخواهید حل کنید، تمرکز میکنید. ریکی اسویی پس از مرحله دوم به مرحله استادی وارد می شود اما ویلیام لی رند یک مرحله به آن اضافه کرده است و این مرحله جزو مراحل اصلی ریکی محسوب می گردد که شرح آن را در ریکی مرحله سوم جراحی با ریکی خواهید خواند. شاید در نگاه اول این روش درمان برای افرادی که از آن استفاده نکرده اند، کمی ترسناک به نظر برسد. هزینه درمان کمردرد با طب سوزنی رو نگفتید چقد هست؟ اما باید بدانید که طب سوزنی به هیچ عنوان روش درمانی دردناکی نیست. این آمار بیانکننده این مطلب نیست که تعداد مسیحیان در حال کاهش است، مسئله مهم اینجاست که سرعت رشد مسیحیت به اندازه اسلام نیست. کسانی که به اختلالات خونی مبتلا هستند و یا داروهای رقیق کننده خونمصرف می نمایند، نباید از طب سوزنی استفاده کنند، به این دلیل که خطر خونریزی افزایش پیدا میکند.

در مدتی که این انرژی در جریان است صلح شعف عشق و سلامتی را هدیه می کنیم نیروی حیات در بدن انسان جاری است گویی از یک سیستم مدار دایره ای نامدتی پیروی میکند و در مسیرش هر سلول را تقویت و شارژ می کند این جریان انرژی می تواند تضعیف شود و بخشی از آن بر اثر فشار روانی انسداد یابد دانش طب سوزنی دقیقا نقطه انسداد را معین می کند و با بکار بردن سوزن و تحریک آن نقاط جریان انرژی را به حال اول بر می گرداند. بیشترین تاثیر سریع چاکرای قاعده ای اثر بر روی جسم، خون ، استخوان ، موها ، پوست و نیروی حیاتی و سیستم ایمنی بدن می باشد. آنها نهتنها بر روی یکدیگر تاثیر میگذارند بلکه در ادامه یکدیگر هم میباشند. با این حال، بسیاری از کسانی که در معرض ریکی قرار گرفته اند می گویند که این روش برای آنها کار می کند. هر چند که برای اثبات این موارد به مطالعات بیشتری نیاز است، اما بهبود بسیاری از بیماری ها با استفاده از این روش درمان اثبات شده است. اگر دوست دارید بدانید که طب سوزنی چه بیماری هایی را درمان می کند، بهتر است نگاهی به لیست زیر بیندازید.

بهتر است در کنار طب سوزنی حتماً فرد از یک رژیم غذایی سالم و ورزش نیز استفاده کند. اما قبل از آن بهتر است بدانیم اصلا طب سوزنی برای درمان چه بیماریهایی مورد استفاده قرار میگیرد؟ در مثالی دیگر داریم که زن و شوهری هستند که پس از گذراندن چند مدت از ازدواجشان اظهار نارضایتی و عدم تفاهم با یکدیگر را دارند و پس از مدتی از هم جدا می شوند و بعد از گشت زمانی به دنبال مورد دیگری برای ازدواج مجددشان هستند. ستون فقرات محل تمامی اعصاب مهم بدن می باشد و همین اعصاب تمامی پیام های مختلف بدن را از طریق ستون فقرات به مغز می رسانند.به همین دلیل است که تمرینات یوگا تاکید زیادی بر انعطاف و نیرومندی آن دارد و با انجام آساناها ،عمل گردش خون بهبود یا فته و مواد غذایی و اکسیژن سهل تر به اعصاب می رسند. یكی از افرادی كه انتظار درمان از این طریق داشته و البته خود از هوادارن همین آیین است در كتابش می نویسد: «من ماهها وقت خود را صرف انجام تمرینات مختلف چاكرایی میكردم، به كمك كریستالها با انرژی دادن، با ایجاد حالتهای روحی خاص. افراد و گروه های مختلف بنا به دلایل گوناگون، نظرات متفاوتی را جع به آن داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید