انرژی درمانی و انواع آن؛ نکات مهمی که باید درباره این سبک درمان بدانید

امروزه شیوه های درمانگری شناخته شده باستانی و مدرن، مجموعه ای از روش های درمانگری روحی یا انرژی درمانی را تشکیل داده اند که همگی بر پایه جریان نیروهای نامرئی روحانی و انرژی های در حال گردش در کالبد اثیری ما هستند. سنگ کریستال از یک ساختار منظم و یکپارچه تشکیل شده و بهعنوان یک شبکه بندی کریستالی شکل شناخته میشود. از طرفی در چند قرن اخیر، عرفان مدرن و معنویت نوین، قادر به معرفی تکنیک ها و شیوه های کارآمد درمانگری روحی و شفادهی شده است. مشكلات روانی و روحی یا اضطراب و استرس ممكن است سبب انباشتگی پرانایی در چاکرا شبكه خورشیدی گردد، كه بدین ترتیب بر دیافراگم اثر منفی میگذارد و به مشكلات تنفسی می انجامد. کمک به: اعتماد به نفس ، ارتباطات ، وضوح ذهنی ، استرس و اضطراب ، سخنرانی در جمع ، وفاداری. دوستان بچه هایی که زود به دنیا میان رو میگن “نارس” و این بچه ها رو میزارن توی دستگاه تا به رشد مطلوبی برسن و زنده بمونن. بسیاری از این دانش طی گذر زمان از دست رفته است و بخشی از آن نیز با تغییر و تحریف به آیندگان منتقل شده است. بیست و پنج سال پیش این غده را بلااستفاده میدانستند ولی اکنون به غدهای مهم برای تحقیق و مطالعه مبدل شده است و تاکنون حدود هجدههزار مقاله علمی در مورد آن منتشر شه است.

در واقع برخلاف روش های درمانی سنتی که انرژی را از خارج بدن تامین می کنند ، دستگاه تکار بار های الکتریکی را از سراسر بدن جمع می کند تا باعث تولید گرما از داخل بدن ( القای گرمای درون زا ) شود و به این طریق می تواند لایه های عمیق تری را تحریک کند . بسته به میزان بزرگی این عامل، شیوه ی درمان اتخاذ خواهد شد. در عمده این فرهنگ ها، معمولا فردی به عنوان درمانگر (Healer) شناخته می شد که از توانایی روحی و قدرت های درونی بالایی برخوردار بود. از دیگر خواص این سنگ می توان به ایجاد خوش شانسی برای افراد و جذب دوستی اشاره کرد . طب سوزنی یک روش درمانی بسیار پرطرفدار و موثر می باشد که در بدن فرد احساس بی دردی ایجاد کرده و تا حدود زیادی می تواند در جهت تغییر در سیستم بدن فرد و کارکرد آن مورد استفاده قرار گرفته و تاثیرات مثبت ایجاد نماید. برهمیناساس طبسوزنی را وسیلهای برای ایجاد تعادل ازدسترفته میدانستند.

به همین شیوه قادر بود آنچه که باعث بروز ناراحتی و مرض در بیمارش شده را نیز ببیند و بشناسد و مناسب ترین راه برای راندن آن معضل را پیش گیرد. ارده که از کوبیده شدن و تفت دادن دانههای کنجد به دست میآید، خود به تنهایی یک وعده غذایی محسوب میشود. صدف را هر ماه یک بار با قرار دادن آن در زیر آب گرم و یا قراردادن آن در کاسه ای که در آن آب و یک قاشق چایخوری نمک دریا ریخته ایم، باید از انرژی های منفی پاک نمائیم و سپس با قرار دادن آن در زیر نور خورشید و یا زیر نور ماه زمانی که ماه کامل است به مدت48-24 ساعت دوباره آن را شارژ نمائیم. متخصص ماساژ درمانی شخصی است که در زمینه ماساژ دادن تبحر دارد. چنانچه شخصی تحت تاثیر نیروهای منفی به درمانگری روحی شخص دیگری بپردازد، این امکان وجود دارد که به دلیل کانال های گشوده شده، نیروهای شریر را مستقیما به فرد بیمار انتقال دهد و او را بیش از پیش مریض نماید. برای نمونه پزشك مبتلا به آسمی، شب هنگام دچار حمله می شود.

فرد همیشه خودخوری و احساس گناه می کند و مدام خودش را سرزنش می کند و حسرت کارهای نکرده گذشته را می خورد. از طرفی عده ای بر این باورند که شفاگری امروزه دشوارتر از گذشته است چراکه درمانگران در معرض انرژی های منفی بیشتری نسبت به پیش قرار گرفته اند و دستیابی به توانایی های روحی که گذشتگان از آن برخوردار بودند، دشوارتر از قبل شده است. در مرحله بعدی باید در سطح روانی به ریشه های روانشناسی و ذهنی بروز بیماری پرداخت. در بیشتر شیوه های درمانگری روحی و انرژی درمانی، فرد شفادهنده می تواند خود فرد بیمار و یا یک درمانگر روحی باتجربه باشد. یعنی دائما خود را از انرژی های منفی پاکسازی کند چراکه این انرژی ها قدرت درمانگری را از او می گیرند و در فرآیند درمان اثر سوء خواهند داشت. والا واقعا شما فکر می کنید بنده فوق تخصص قلب که ۱۵ سال است طبابت میکنم و روزانه بیش از ۵۰ بیمار قلبی ویزیت کرده و با انها هم صحبت هستم از این درمانه بی اطلاع هستم ؟ توجه کنید که این روش بر روی بقیه انجام ندید چون اون طرف خوب میشه و در عوض شما مریض میشید .

دیدگاهتان را بنویسید