انرژی درمانی چیست؟

حداقل ۲۱ روز به صورت مداوم و پشت سر هم به فایلهایی که خریداری کرده اید گوش کنید ولی اگر در این مدت تغییری را احساس نکردید اصلا نگران نباشید و به خودتان وقت بیشتری بدهید و تا ۹۰ روز به گوش دادن ادامه دهید. ناراحتی ممکن است ایجاد شود ولی این احساس بعد از انجام طب سوزنی، بعد از فرو کردن اولیه سوزن و در طول زمان درمان از بین می­رود. تنها پس از چند ماه درمان ميزان معيني بهبود احساس ميكنند. احساس بی حوصلگی و ناتوانی در ارتباط با دیگران هم میتواند از جمله دیگر علائم انسداد این چاکرا باشد. در دنیای انرژی، تمامی اتفاقات بیرونی در ارتباط با شرایط بیرونی و خوش شانسی نیست. ویانا استیبال (vianna stibal) معتقد است فرآیند تتا هیلینگ مختص سن، جنیست، نژاد، رنگ، یا مذهب خاصی نیست. همچنین این مرکز معتبرترین و با تجربه ترین متخصص رادیوتراپی انکولوژی نیز برخوردار است که راه را برای درمان شما کوتاه می کند. افراد از روی نیازها و اضطرار هایی که دارند و مشکلاتی(بیماری) که برایشان بوجود می آید، جذب این گروه ها می شوند.

برای درمان بیماری حاد و مزمن، و حفاظت و نگهداری کل بدن، میتوانید به شیوههایی مانند “مکالمهی ذهن و بدن“ بپردازید تا از جسمتان حفاظت کنید و کمک کنید هنگامی که انرژیها حرکت میکنند و جریان مییابند، بهطور طبیعی درمان شود. برای مثال، استیو جابز دارای بیماری تومور نورواندوکرین در لوزالمعده بود. در غير اين صورت ممكن است فشار خون شديدتر شود يا كنترل آن مشكل گردد. براساس مطالعاتی که توسط آکادمی نورولوژی آمریکا صورت گرفته است،تاثیرات یوگا به خصوص بر کاهش میزان خستگی در بیماران مبتلا به MS ،ثابت شده است.در این مطالعه،همچنین مشخص شد که اختلالات شناختی در طی برنامه 6 ماهه ی یوگا بهبودی نداشته است،اما سلامت جسمی و کیفیت زندگی آفزایش نشان داده است. س. آیینگر این کتاب را به صورت رسمی در دوره مبتدی خود به ورزشکاران تدریس میکند. شما در هر سن و سالی که هستید میتوانید با آموزشهای این کتاب کارهای فوق العاده ای انجام دهید و بسیاری از ناراحتی ها و بیماریهای خود و دیگران را درمان کنید. تاب حاضر، مباحثی است در باب انرژیهای ذخیره شده در انسان و راههای دستیابی به آن .در این کتاب، شیوههای چگونگی استفاده از این انرژی که به((چی کنگ)) موسوم است، آموزش داده میشود .برخی مباحث کتاب عبارتاند از : ((اصول چی کنگ))، ((تحقیق پیرامون مکانیسم انرژی درمانی))، ((برخی شاخصهای خود درمانی چی کنگ))، ((عمل دائوئین و برخی وضعیتهای اولیه بدن))، ((عمل دائوئین در تنظیم و تقویت نیروی چی))، ((دائوئین مغزی متدی برای تنظیم قلب))، ((دائوئین تنفسی))، ((عمل دائوئین وضعیتی(روش تنظیم بدن)))، ((کاربرد تکنیک خود درمانی با انرژی)) و مباحثی از این قبیل .کتاب به گونه مصور منتشر شده است .

برخی از مفاهیم و تکنیک ها جدید هستند و با مندرجات کتاب های دیگر در زمینۀ درمانگری رنگی فرق دارند. بیشتر تمریناتی که در این کتاب وجود دارند، برگرفته از حرکات حیوانات هستند. نتيجه در مورد بيماران فرق ميكند. روش بينان ميبينند كه در هالة خارجيبرخي از بيماران مبتلا به عفونت چشم سوراخهائي وجود دارد. به چشمها مستقيماً انرژيندهيد زيرا ميتواند در طولانيمدت به چشم آسيب برساند. در جایجای این کانالها، قیفهای کوچکو بزرگی وجود داشته که مدام در حال چرخشاند. اما جالب است بدانید براساس نتایج پژوهشی که در نشریهی علمی «بیاِمسی نِفرولوژی» (BMC Nephrology) منتشر شد، «لمس شفابخش» در درمان ریکی میتواند برای بیماران دیالیزی مفید باشد، بهویژه اگر این اقدام توسط درمانگران داوطلبان و بهصورت رایگان برای دیالیزیها انجام شود. در روش درمان غیرحضوری درمانگر توجه خود را معطوف به تصویر ذهنی از كسی می كند كه در آنجا حضور ندارد و یا از تكنیک های دیگری استفاده می نماید، اما در درمان خارج از بدن، ادعا بر این است كه كالبد اختری درمانگر از بدن او جدا شده و در مكانی كه بیمار حضور دارد، به انتشار امواج شفابخش و درمان می پردازد. حال ما روی آرنج آب می ریزیم و دست می کشیم تا انتهای انگشتان, با این کار انرژی های منفی از این کانال فرعی زدوده می شود .حرکت روبه جلو باعث تحریک این کانال و تخلیه شدید انرژی راکد و منفی در آن می گردد .

چاکرا های فرعی مهم کجا هستند؟ نحوه فعال کردن:تصور کنید انرژی ارغوانی رنگ وارد چاکرا میشود ،میچرخد انرژی های منفی را بیرون￾کم کاری باعث:غیرمنطقی ،مشکالت بینایی،آب مروارید،ترس از دیدن،محدودیت در بینایی و.. بلكه چاكراهاي ديگر را نيز فعال ميسازد بخصوص چاكراهاي پاييني را. 8- عمل جارو كردن موضعي را بر روي چاكراهاي قاعدهاي و ناف انجام دهيد. زمرد تأثیر آرام بخشی بر احساسات شما دارد و می توان از آن برای بهبود قلب پس از یک رابطه ناموفق استفاده کرد. پس از این که پزشک نقاط مشکل دار را پیدا کرد، اقدام به فرو کردن سوزن در پوست شما می کند. چاکرا درمانی یا چاکرا تراپی به شما کمک میکند این انسدادها را از بین برده و راه جریان انرژی در بدنتان را باز کنید. هر چه این چاکرا فعالتر باشند بهتر است. به طور مثال انرژی درمانی یکی از این موارد است. ه ـ در موارد شديد، چاكراي طحال را به آرامي پاكسازي كنيد و انرژي دهيد سپسوضعيت بيمار را بررسي كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید