اینجاست که چاکرای بدن شما فعال است

این چاکرا حالت تفوِ و برتریخاصی بر روی سایر اندامها داشته و تحریک آن، بر روی عملکرد تمامی بدنتأثیر میگذارد. به همین دلیل بعد از روشن کردن عود تمامی روحیات منفی و احساسات بد شما از بین خواهد رفت. خواص رودوکروزیت احساس شک در خود را از بین می برد تا بتوانید با چشمی محبت آمیز و مطمئن به خود نگاه کنید. کریستال سنگ آفتاب جان تازه ای به تلاش ها و اهداف خلاقانه شما می بخشد. خواص درمانی چشم ببر ترس و اضطراب را کاهش می دهد، شک و تردید در خود را از بین می برد و شما را در اهداف شغلی و زندگی پیش می برد. به دنبال کریستال یاقوت باشید تا بتوانید بر خستگی غلبه کنید و هر روز به اهداف خود برسید. توپاز کریستال شفابخش ملایمی است که برای درمان، بخشش و بهبودی به آن نیاز دارید. مثلا اگر خودتان را کنار یک آتش فرض کردهاید گرما و نور آتش را بر روی پوستتان حس کنید و از آن لذت ببرید.

هر یک از این هفت چاکرا اصلی دارای شماره، نام، رنگ، ناحیه خاصی از ستون فقرات از استخوان خاجی تا تاج سر و تمرکز بر سلامت هستند. در رابطه با چاکرای گلو، سنگ فیروزه ای شفابخش به شما کمک می کند تا علناً درباره خواسته ها و نظرات خود ارتباط برقرار کنید و اگر مداخله الهی همان چیزی است که شما نیاز دارید، از فیروزه استفاده کنید تا قلمرو آسمانی را برای راهنمایی احضار کنید. آنگاه این آرامش به بازتابی نیکو در بیرون منجر شده و هستی آرام می یابد. این تمرین باید در حین مراقبه و آرامش و خلسه انجام بگیرد. شما قادر به دگرگونی و رشد باورنکردنی هستید و اکنون وقت آن است که اولین قدم را برای رسیدن به آرامش بردارید. آیا در حال تغییر شغل هستید یا یک کسب و کار جدید راه اندازی می کنید؟ رنگ های معمولی: مشکی اما می تواند در همه رنگ های دیگر طیف وجود داشته باشد. ثبات، خرد و تسکین دردها، دیگر مفاهیم مثبت این رنگ زیبا است.

اين سنگ فوق العاده زيبا براي افزايش روحيه و نگرش مثبت به زندگي موثر است و به شما كمك مي كند تا از لذت هاي كودكانه الهام بگيريد و هر كاري را كه انجام مي دهيد با لذت انجام دهيد و همواره لبخند بر لبان شما قرار گيرد. به طور معمول سمت راست بدن حاوی انرژی مثبت و سمت چپ بدن حاوی انرژی منفی می باشد. مطمئن شوید که در مرکز سرتان می مانید و تا اندازه ای که ممکن است زمینی بمانید. معنای فیروزه ای نماد دریا و آسمان است و انرژی ارتعاشی را برای صعود به بالاترین آگاهی شما ارائه می دهد. یک نفر از صبح تا شب حرافی می کند، اما مزخرف و دروغ و چرت و پرت می گوید در این آدم چاکرا هرز می رود و خلاف حرکت می کند.یک نفر از صبح که بیدار می شود با هیچ کس حرف نمی زند در این آدم چاکرا بسته است. اما یک نفر کلأ فاقد میل جنسی است،در این آدم چاکرا بسته است. یک نفر انحراف جنسی دارد و بطرف جنس موافقش تمایل دارد در این آدم چاکرا هرز می رود. اگر با نارضایتی روبرو شده اید، خواص درمانی رودونیت چاکرای قلب را فعال می کند تا به شما ثبات و شهود القا کند.

این چاکرا در 4 تا 7 سالگی بیشترین فعالیت خودش را داره. بیشترین سنگی که در بحث انرژی استفاده می شود کریستال کوراتز است. با تراز کردن هفت چاکرای بدن، خواص درمانی توپاز، انرژی را به نقاط درد جسمی و روحی هدایت می کند. بنابراین لازم است برای بازگشت به تعادل و احساس سرزندگی و عملکرد صحیح اندامهای بدن، نسبت به وضعیت چاکراهای خود آگاه باشیم. چاکراهای بدن از سه طریق غدد درون ریز، بخش مرکزی و بخش خودمختار دستگاه عصبی بر روی جسم تأثیر میگذارند. تبادل انرژی در بدن از طریق چاکراهای کف دست بسیار راحت صورت می گیرد. چنین دست کشیدنی بر روی پوست صورت میتواند استرسها و انرژیهای بیگانه انباشته شده را بتکاند و دور بریزد. با فعال کردن چاکراها، انرژی چرخشی آزادانه در بدن و ذهن حرکت می کند و شما را ترغیب می کند تا بر موانع سر راه خود غلبه کنید. این باعث خلق و خوی آرام آنها هنگام پوشیدن می شود و زیبایی آنها را با قدرت خیره کننده خود افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید