این مرد کسی است که کابوس رانندگان ایران بود! / او را شناسایی کنید


چهره مرد جوانی که با خوراندن آبمیوه مسموم به رانندگان عبوری، اقدام به سرقت و آدم‌ربایی می‌کرد، با دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی منتشر شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم؛ تیرماه سال جاری، رسیدگی به پرونده آدم‌ربایی و سرقت از رانندگان کامیون‌های عبوری در تهران، بندرانزلی، آستارا و چند شهر دیگر در دستور کار بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی قرار گرفت.

نحوه شناسایی و بازداشت

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، سارق حرفه‌ای پس از مذاکرات اولیه با رانندگان درخصوص تعیین قیمت باربری سوار بر کامیون و خودرو شده و سپس با چرب‌زبانی و یا با چاقو به آن‌ها آبمیوه خورانده و برای سرقت اموال اقدام به آدم‌ربایی کرده است.

با دستگیری متهم، بررسی‌های بیشتر مشخص کرد سارق جوان سابقه‌دار بوده و در شهرهای دیگر با همین شگرد اقدام به آدم‌ربایی کرده که به جرم خود نیز معترف شده است.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه صبح روز سه‌شنبه چهارم مردادماه، محمدامین تقویان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی دستور انتشار بدون پوشش متهم را برای شناسایی از سوی مردم صادر کرد.

متهم در زمان حاضر با قرار قانونی راهی زندان شده است و مال‌باختگان پس از شناسایی می‌توانند برای شکایت از متهم به شعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید