بررسی چاکراهای هفت اصلی بدن انسان

با توجه به تحقیق سازمان BHIA رنگبر روحیه و انرژی ما تاثیر میگذارد و همچنین میتواند برای درمان جنبههای مختلف سلامت وزندگی ما تاثیرگذار باشد. اگر تنها یک پاسخ مثبت داشتید و یا هیچ یک از پاسخهای شما مثبت نباشد این بدان معنی است که شما اطلاع کمی از توانایی چاکرای خود دارید؛ و از قدرت آن برای سلامت ماندن جسم خود بهره ای نبرده اید. 1- آیا شما با جسم خود راحت هستید و خیلی کم مریض می شوید؟ در غیر این صورت انباشتگیشدیدی در کالبد انرژی و سپس در جسم فیزیکی بوجود میآید. علائم جسمی به صورت اختلالات معده بروز میکنند. اصلا اين پديده چگونه صورت می گيرد؟ ولی بدی که داره این هست که تمام وسایل رو نمیشه به راحتی تهیه کرد و اینکه گاهی در اون اصطلاحات و عبادتهایی انجام میشه که برای شخص ممکنه بیگانه باشه و یا اصلا اونها رو قبول نداشته باشه. اگر سه پاسخ بله داده باشید شما چاکرای مربوطه را به خوبی میشناسید و اگر در قسمتی دو پاسخ بله داده باشید این احتمال وجود داردکه شما از چاکرای مربوطه استفاده می کنید ولی از عملکرد آن هیچ گونه آگاهی ندارید.

اگر تمام افکار خود را بر عشق و ایمان قرار دهی، این چاکراها در وضعیت عالی و سالم عمل می کنند. اگر برای تصمیم گیری در اولویت تصویر بزرگتر تلاش می کنید، کریستال اونیکس را وارد عمل درمانی خود کنید. این مراکز انرژی شبیه پروانه هایی عمل می کنند که پره های آن ها روی هم قرار می گیرد و هم پوشانی دارند. این چاکراها هر کدام در نزدیکی یکی از غده های ترشح کننده هورمون ها قرار دارند. این چاکراها هر کدام در نزدیکی یکی از غده های ترشح کننده هورمون ها هستند. بدن اتری از نظر شکل و ابعاد همانند بدن فیزیکی است، و گاهی «جفت اتری» یا «بدن فیزیکی درونی» نامیده میشود. این تاثیرات طیف وسیعی از آثار مطلوب را، از بهبود روابط اجتماعی تا توسعه فردی و شغلی شامل میشود. بخوانید تا متوجه شوید . در زیر سوالاتی آورده شده است که به شما کمک می کند تا با چاکراهای خود بیشتر آشنا شوید.

تمام سیارات، ستارگان و کهکشانها در حال نوسان هستند، از الکترونی که بدور هسته میچرخد تا تکه سنگی که ثابت به نظر می رسد، در حال جنبش و حرکت اند. خواص درمانی چشم ببر ترس و اضطراب را کاهش می دهد، شک و تردید در خود را از بین می برد و شما را در اهداف شغلی و زندگی پیش می برد. فقط باید ترس را از وجود خود پاک کنی تا این ویژگی های درونی خود را نشان دهند. برای درک رابطه و تأثیر چاکراها و ریکی ابتدا باید بفهمید چاکرا چیست. فقط مانند مجسمه ساز باید قطعات اضافی مجسمه که بخشی از تندیس نهایی نیستند را بتراشی. از زمانی که حیات بشری در این کره خاکی شکل گرفته، همیشه سؤال مهمی ذهن او را مشغول ساخته که هدف از خلقت انسان و مجتمع بشری چیست؟ 1- آیا شما از بیماری آسم و یا آلرژی رنج می برید؟ 4- آیا انگیزه قوی برای زندگی کردن دارید و از زندگی خود لذت می برید؟

فعالبودن چاکراها خود دلیلی بر عملکرد بهتر کانالهای انرژیاست. خصوصا در آغاز تمرینات مدیتیشن بهتر است از همین ذکرهای ساده ی فارسی که برایتان قابل لمس و احساس است استفاده کنید. هنگامی که یک یا چند چاکرا مسدود شود ، جریان هماهنگ انرژی از طریق آنها متوقف می شود ، بنابراین این امر منجر به عدم تعادل در تمام جنبه های زندگی خواهد شد. چاکراهای آلوده نمی توانند به طور کامل انرژی را به جریان بیندازند، در نتیجه احساس بی حالی و کندی و عدم تعادل می کنید. از جمله عوارض پرکاری آن اعتیاد جنسی، شب ادراری، بی قیدی جنسی و خیال پردازی می باشد و کم کاری آن نیز موجب کم شدن تمایلات جنسی، عدم خلاقیت و ناباروری می شود. چنان چه این بند پس از انتقال دانسته ها از بین برود، بندی بی زیان است. چاکراها مسئول فیزیکی، ذهنی و معنوی عملکردهای بدن چاکراها انرژی را از کیهان، موجودات آسمانی، از افراد و حتی اشیا جذب می کنند و سپس آن را به همه اینها منتقل می کنند. این غدد غدد درون ریز مسئول تنظیم فرآیندهای احساسی و فیزیکی بدن است.

دیدگاهتان را بنویسید