تاثیر وضو روی چاکراهای بدن (مقاله انتخابی)

استفاده از آب میوه هایی مثل آب انگور یا بلک بری میتواند بسیار برای شما مناسب باشد . • آمازونیت با رنگهای سبز روشن و آبی-سبز که به مدیتیشن، همدلی، شفقت، احساس عشق به خود، وضوح ذهنی، روابط و آلودگی الکترومغناطیسی کمک میکند و بری القای احساس همدلی و شفقت برجسته است. وقتی میتوانید مطمئن باشید که نیازهای اساسی شما برآورده شده است؛ میتوانید بر روابط و اهداف شخصی خود تمرکز کنید. • یاقوت کبود با رنگهای آبی، آبی تیره، بنفش، صورتی، زرد، نارنجی و سبز که به مدیتیشن، خودشناسی، آگاهی معنوی، شهود، تصمیمگیری، ابراز وجود، وضوح ذهنی و ثروت و رفاه کمک میکند. پشه ها به رنگ آبی، دو برابر رنگ های دیگر جذب می شوند. 4- همان طور که در حالت ذهنی نفس می کشید ، چاکرای اول را تصور کنید. زمین عنصر چاکرای اول است. دلیل سردرد هم فشاری است که چاکرای ششم بین دو ابرو ایجاد کرده است . مثلا پوششی که نمی گذارد انسان بهشت و جهنم را ببیند و آن را تصور کند! خداوند در این آیه می فرماید پوششی وجود دارد که مانع دید بیشتر شما می شود. وقتی کسی احساس جدایی از پدرش را تجربه کرده باشد این چاکرا را می بندد و احساس تنهایی و انزوا را تجربه می کند .

انسان بلافاصله بعد از باز شدن چشم سوم خود ، شروع به صحبت با روح خود میکند و میتواند با جهان ماورائی نیز ارتباط برقرار سازد. البته این نیاز به تمرین های مخصوصی دارد تا چشم سوم تحریک شده و شروع به کار کند و در نهایت قدرتش افزایش یابد! ولی بهتر است از آلوده ترین آنها شروع کنند. بعد از اینکار احساساتی در ناحیه وسط ابروهایتان ایجاد میشود که به معنی تحریک چشم سوم شما است. • دین و معنویت: آیا تجربه هایی منفی در مورد دین داریم، خشم و کینه و عدم بخشش ما گره هایی در چاکرای تاجی ایجاد می کند. اظهار دوستی نکرد بنده من به چیزی دوست داشتنی تر از آنچه واجب کردم بر او، و او با نوافل به سوی محبت من می آید تا این که من نیز او را دوست بدارم. این روشها به آسانی در دسترس نیستند و معمولاً فقط زمانی میتوان آنها را آموخت که یکی از چاکراها تحت نظر یک انسان مقدس، یک فرد لامای عالی یا یک معلم مذهبی تحقق یابد.

کالبد فیزیکی، معنوی و انرژیکی انسان کاملاً بر هم منطبق هستند و اختلال در هر یک از آنها عملکرد کالبدهای دیگر را نامتعادل میکند؛ بنابراین آشنایی با چاکراها و متعادلسازی آنها یکی از نیازهای مهم انسان برای بهتر زیستن و درک درست وی از انسان بودن و حقیقت درونی خویش است. یکی دیگر از راه هایی که برای باز کردن چشم سوم مفید است، پر کردن خانه و محل زندگی تان از بوهای معطر و خوشبو است. چشم سوم در وسط پیشانی قرار دارد و به عقیده دانشمندان و عرفای شرقی چشم سوم به شکل یک لوبیا است که با کمک آن انسان میتواند کار هایی انجام دهد که هرکسی قادر به انجامشان نیست! این کار را به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه انجام دهید. این تمرین را در ابتدا ۲ دقیقه در روز انجام دهید و سپس و به مرور زمان آن را افزایش دهید . سپس با استفاده از آن چشم به بالا و پایین، چپ و راست نگاه کنید و سپس چرخش از پایین به بالا و بالا به پایین را انجام دهید و سپس با آن چشم چند پلک بزنید. ابتدا انگشت اشاره خود را بگیرید و سپس در خلاف عقربه های ساعت به دور چشم سوم خود بچرخانید .

به مدت 5 الی 10 دقیقه انگشت اشاره خود را برخلاف عقربه ساعت به دور چشم سوم خود روی پیشانی بگردانید. به طور مستمر روی امواج های مغزی خود مثل آلفا و تتا تمرین کنید و سعی کنید که آنهارا حفظ نمایید . اگر روی معنویت خود کار می کنید یا ارتباط خود را با جهان بزرگ پیدا می کنید، مهم است که چاکرا تاجی خود را باز و متعادل کنید. این روش از مدت ها پیش برای رفع اختلالاتی مثل افسردگی و اضطراب به کار میرفته است و امروزه نیز از جمله روش هایی است که برای باز کردن چشم سوم یا همان آجنا استفاده می شود. با این کار بخش های مختلف مغز شما تقویت میشود و میتواند باعث باز کردن چشم سوم شما شود . این ورزش بی نظیر میتواند در فعال کردن چشم سوم شما نیز مفید باشد ! هنگام سجده کردن به قسمت پیشانی ما که آجنا نیز در همان جا قرار دارد ، فشار می آید و اگر با چشمان خود به بینی مان نگاه کنیم ، فشار بیشتری به چشم سوم خود می آوریم و این در دراز مدت میتواند چشم بصیرت مارا باز کند!

دیدگاهتان را بنویسید