جایگاه پیکه در انقلاب ژاوی کجاست؟


به گزارش مجله خبری نگار/فوتبالی: در حال حاضر در بارسلونا انقلابی درحول وقوع است. ۵ بازیکن فوق العاده به تازگی به باشگاه جذب شده‌اند و همگی آن‌ها تابستان امسال آمده اند و شانس حضور در تیم اصلی را دارند و عده‌ای از بازیکنان نیز از تیم جدا شده‌اند.

ممکن است افراد زیادی دیگر جایگاهی برای پیکه در ترکیب بارسا قائل نباشند. این بازیکن ۳۵ ساله از سال ۲۰۰۹ که جایگاه خود را در تیم پیدا کرده همیشه در خط دفاع بارسلونا حی و حاضر بوده است. فصل گذشته بازهم نام این بازیکن در بین بهترین مدافعان بارسلونا قرار داشت و ماه‌ها با وجود مصدومیت به بازی ادامه داد، ولی فعالیت‌های اخیر او در خارج از زمین توجهات زیادی را به وی جلب کرده و سوالات زیادی درمورد تعهد او مطرح شده است.

حال با وجود رقبایی مثل رونالد آرائوخو، آندریاس کریستنسن، اریک گارسیا و ژول کنده باید دید آیا پیکه می‌تواند جایگاه خود را در تیم حفظ کند. در بازی دوستانه بارسلونا با تیم نیویورک رد بولز از سرمربی بارسا، ژاوی هرناندز در این مورد سوال شد. پاسخ او به نقل از روزنامه اسپورت بدین شرح بود:”درست مثل بقیه، مثل هر کسی که از صفر شروع می‌کند و مثل همه برای به دست آوردن جایگاهی رقابت می‌کند، کسی که بهتر عمل کند بیشتر بازی خواهد کرد. من به عنوان مربی هرچقدر راه حل‌های بیشتری داشته باشم بهتر خواهد بود. ما درحال جمع کردن یک تیم عالی هستیم و باشگاه برای قابل رقابت بودن تلاش زیادی می‌کند و ما باید بتوانیم این را نمایش دهیم. هدف من برگرداندن بارسلونا به صدر جهان است. “

دیدگاهتان را بنویسید