حمله به خرید یحیی ؛ این ستاره پرسپولیس بود و نبودش اصلا مهم نیست


حمله به خرید یحیی ؛ این ستاره پرسپولیس بود و نبودش اصلا مهم نیست

مرتضی فنونی زاده بازیکن اسبق تیم پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم در آستانه حضور در لیگ برتر جدید و احتمال حضور بانوان در مسابقات باشگاهی در ورزشگاه‌ها اظهاراتی را مطرح کرد:

خبر دارید که تمیروف از پرسپولیس جدا شد؟

این بازیکن از اول هم نباید می‌آمد و اشتباهی آمده بود. او اصلاً فوتبالیست نبود. فقط گل محمدی او را قبول داشت وگرنه همه متوجه شدند که این بازیکن فوتبالیست نیست.

در نبودت تمیروف و عدم جذب فوروارد نوک، پرسپولیس در این پست لطمه نمی‌خورد؟

او که بود و نبودش اصلا مهم نبود اما قطعا اگر فوروارد نوک بیاوریم بهتر است. ولی با وجود بازیکنانی مثل وحید امیری، عالیشاه یا نعمتی که می‌توانند به فوروارد اضافه شوند مشکلی از این بابت نخواهیم داشت. ضمن اینکه پاکدل و مهدی عبدی هم هستند که امیدوارم آنها هم زودتر آماده مسابقات شوند. در کل سراغ بازیکن خارجی هم نمی‌شود رفت چون قیمتشان خیلی زیاد است.

فکر می‌کنید پرسپولیس قبل از شروع لیگ در این پست بازیکن بگیرد؟

امیدوارم این اتفاق بیفتد. اگر هم نشد مشکلی نیست. البته آقای درویش تا اینجا تنها کار مثبتی که در باشگاه انجام داده همین بوده که نفرات مورد نظر کادرفنی را جذب کرده است.

درباره اختلاف یحیی گل محمدی و درویش چه اطلاعاتی دارید؟

هیچ اطلاعاتی نداریم. این اختلافات درست مثل مسائل گروه ۵+۱ پشت درهای بسته استو اصلاً نمی‌دانیم در باشگاه چه خبر است. ولی برآیند اتفاقات اخیر مشخص می‌کند درویش هرچه یحیی گل محمدی خواسته را انجام داده و لااقل ۹۰ درصد نفراتی که یحیی میخواسته را گرفته! شاید فقط یک مهاجمی‌که میخواسته جذب نشده و این مسائل به وجود آمده است.

به نظر شما گل محمدی حق دارد بابت این موضوع از باشگاه دلخور باشد؟

خیر! استغفرالله، قرآن خدا که غلط نشده است! مگر پارسال پرسپولیس اینقدر بازیکن بد جذب نکردند؟ آیا کسی حرفی زد؟ محض رضای خدا یکی از آنها هم به درد پرسپولیس نخورد و تقریبا یکی یکی هم دارند می‌روند. مدیرعامل جدید هم که از وقتی آمده در بحث یارگیری هر کاری گل محمدی خواسته انجام داده است.

شایعه شده که فیفا از ایران خواسته مسابقات باشگاهی را با حضور بانوان برگزار کند. شما در این مورد اطلاعاتی دارید؟

قطعاً فیفا چنین خواسته‌ای دارد. البته من خبر ندارم ولی وقتی آنها می‌گویند بازی‌های فوتبال باید با حضور بانوان باشد بازی‌های باشگاهی هم شامل آنها میشود. من داشتم برخی تصاویر از استقبال مردم در کشورهای آلمان و انگلیس را می‌دیدم که از فینالیست‌های مسابقات فوتبال بانوان خودشان استقبال می‌کردند. واقعا چرا ما نباید به بانوان خودمان بها بدهیم؟ متاسفانه فوتبالیستهای زن در ایران مظلوم واقع شده اند وگرنه استعدادهای خیلی خوبی در بحث فوتبالی بین دختران ایرانی وجود دارد.

فکر میکنید بانوان بتوانند برای تماشای مسابقات به استادیوم بیایند؟

ما خیلی خوشحال می‌شویم و هر طور لازم باشد از این موضوع حمایت می‌کنیم. حضور بانوان در استادیوم باعث بالا رفتن سطح فرهنگ تماشاگران هم می‌شود. چون در حضور بانوان خیلی از مسائل از سوی آقایان بیشتر رعایت می‌شود. از همین الان هم مطمئن هستم با توجه به جمعیت بیشتر بانوان پرسپولیسی اگر مجوز حضورشان صادر شود آنجا هم نسبت به استقلالی‌ها جمعیت پرتعدادتری به استادیوم خواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید