در مورد ۷ چاکرای بدن انسان بیشتر بدانیم

جن ها نيز مانند ما دارای رده ها و مراتب مختلف هستند. فردی که چاکرای هفتم وی نامتادل باشد یا مسدود شده باشد، احساس وابستگی بسیار شدیدی بین خود و سایر پدیده ها کرده و این وابستگی مانع از پیشرفت معنوی او می شود. تعامل با اين دسته از جن از آن جهت بسيار آسان است که احضار آنها نيازی به وجود عالم و استاد کبير و آگاه و اجازه او ندارد و می توان به راحتی از خدمات آنها بهره مند شد. اين ترس ارتباط مستقيمی با خود احضار ندارد و ممکن است شخصی به دليل انواع ديگر هيجانات مشابه (در اثر ورشکستگی و شکست عشقی) هم دچار جنون شود. اگر این چاکرا در تعادل باشد، ارتباطات انسان از دنیای مادی فراتر می رود که به اصطلاح به آن اشراق می گویند که انسان به این درک می رسد که فرای بدن انسانی است. در هنگام ورود به اين سطح از هوشياری، می توان بدون خطر و نگرانی با موجودات ماورايي مانند جن و … مستقيماً صحبت کرد و حتی آنها را لمس کرد. اندامهایی که با چاکرای خاجی در ارتباط هستند عبارتند از: شکم، معده، کبد، دستگاه گوارش، صفرا، سیستم عصبی خودمختار.

چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات نیز میگویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی درسراسر بدن جریان دارند. بعد از چند ثانیه استراحت ، هر سه مرحله و انقباض نهایی را تکرار کنید .چند دقیقه به خودتان استراحت دهید در حالی که آگاهی تان بر روی قسمتی است که تازه منقبض شده است . با تغییر ماهیت شعور و آگاهی انسانی ، فرد در یک حالت سرور و سرمدی فرو می رود . اگر شخصی هستيد که با شنيدن آنها مانند برق از جای خود پريده و فرار می کنيد در اين صورت آماده ارتباط نيستيد. با رعايت اين موارد و مواردی که در خود روش های احضار همراه است، می توان تا حدود زيادی از بروز ترس و آسيب های احتمالی در حين ارتباط با جن جلوگيری کرد. ۲- تمرين بسيار مهم و اساسی ديگر برای آمادگی احضار جن، ملاقات با آنها در هنگام رويابينی آگاهانه و يا پرواز روح است. در واقع احضار آنها بسيار بسيار سخت است.

آنها بسيار صبور هستند و تا آمادگی کامل شما منتظر می مانند. این نور سبز رنگ نشانه ی عشق پاک و خالص است که از قلب شما به بیرون ارسال می شود. ممکن است عادت کردن به اين کار چند ماه طول بکشد! قبل از اين کار بهتر است که مثلاً عادت کنيد ساعاتی را تنها در اتاق در بسته و کاملاً تاريک بخوابيد. دراین هنگام خیلی سریع وضعیت بدن در حالتی ایدهآل و ناپایدار قرار گرفتهاست. در کالبد بدن انسان در حدود 72 هزار نادی وجود دارد که چاکرا ها بر روی نادی های اصلی قرار داشته و در ستون فقرات امتداد دارند. ۱۰ – نور و انرژی به سمت پشت بدن می رود از پشت پاها عبور می کند و از لگن سمت راست و چپ حرکت می کند و به ستون فقرات می رسد. این در پشت استخوان سینه در مقابل و در ستون فقرات بین تیغه های شانه ای پشت قرار دارد. چاکرا در واقع واژه ای سانسکریت بوده که معنای آن چرخ می شود، واژه چاکرا در واقع چاکرا بوده است و این واژه حدودا به ۶۰۰تا۲۰۰۰سال پیش از میلاد مسیح باز می گردد و در فرهنگ و میان مردم هند باستان و همچنین زبان سانسکریت به چرخ یا خورشید ترجمه شده است.

۲- آسيبی که جن ها به دليل طلسم ها و انواع سحر می توانند به انسان وارد کنند که بسيار نادر است. ممکن است جنی هم ظاهر نشود ولی هيجانات مربوط به آن موجب حمله عصبی به دليل هيجان بالای کار شده و آسيب روانی جدی به شما وارد کند. تمیز بودن کانالهای انرژی فرد و فعال بودن چاکراهای وی، باعثمیشود تا انرژی الهی به میزان بیشتری جذب و درک شود و به طور کلیپتانسیل نمازگزار برای مبادله میزان انرژی بیشتر فراهم شود. چه فايده ای برای آنها دارد اگر به طور فيزيکی به انسان آسيب بزنند؟ در اين صورت، ترس از آنها به طور ۱۰۰ در صد از بين رفته و آن وقت پی خواهيم برد که آنها نه تنها ترسناک نيستند بلکه ترحم انگيز هم هستند. این چاکرا درست در امتداد چاکرا ریشه و در حد فاصل ناف و استخوان لگن قرار دارد. کار کردن بر روی استعداد های روانیم آن همانند چاکرا ششم حتما باید با اصول اخلاقی همراه باشند. به عبارت ديگر تنها استادان فن احضار می توانند آنها را فرا بخوانند و افراد مبتدی هيچ گاه قادر به تعامل با آنها نخواهند شد (مگر با اجازه مخصوص از طرف استاد که آن هم تنها در صورت آمادگی فرد چنين اجازه ای داده می شود.).

دیدگاهتان را بنویسید