رأی 100 صفحه ای برای متهم انرژی درمانی – تابناک

سنگ نمک در ماساژ باعث می شود که مسیرهای انرژی در بدن به حالت اولیه خود بازگردند و تعادل سیستم عصبی مرکزی پایدار شود. با این حال، اگر جریان qi نامتوازن شود، بدن حالت متعادل خود را از دست میدهد و عدم تعادل مختلف منجر به بیماریهای مختلف میشود. در این روش ساده از سبک انرژی درمانی درمانگر انرژی را از کف دست می گیرد و به بدن فرد بیمار منتقل می کند که این کار نیز ازطریق همسوئی ایجاد می شود. متخصصان بهداشت و درمان که به دنبال دورههایی هستند که CE یا انرژی درمانی حرفهای را ارائه میکنند. مدتی است که می خواهم در مورد آقای علی اکبری و انرژی درمانی یا به قول خودشان نیرو درمانی مطلب بنویسم. بنابراین، باید گفت که از نگاه ما ریکی اگر چه در مواردی منجر به مداوای پاره ای از بیماریها شده و از شاخه انرژی درمانی محسوب شده، اما در حوزه نگرشی مبتلا به نارسایی و نقص بوده و نیاز به تجدید نظر دارد. همان طور که در قوانین تجسم خلاق بیان شده است باید کاری را که میخواهید انجام پذیرد مشخص باشد. قبل از آن باید مراقبه و بعد هیپنوتیزم را یادبگیری که بفهمی چطور با ضمیر ناخودآگاهت ارتباط برقرار کنی.» یادگیری چاکراها مراحل مختلفی دارد.

تجسم خلاق دعا کردن است و اعتماد کردن به خداوند و نیروهای هستی که آن را برایمان برآورده خواهند کرد. اگر خواسته مان مشخص نباشد و یا به آنچه نمیخواهیم برایمان اتفاق بیفتد فکر کنیم خوب به آنچه فکر میکنیم برایمان اتفاق میافتد. این نحوه نگرش ممکن است در دعا کردن و یا حتی مراودات روزانه به کار برده شود و همان چیزی که به آن فکر میکنیم جذب شود. در یک کلاس آموزشی دو یا چند روز تمام قوانین آن آموزش داده می شود. که در زیر به چند نمونه از آن ها اشاره شده است. هر چه قدر خشم و کینه شما عمیقتر باشد انعکاس آن بیشتر خواهد بود. انجام هر نوع فعالیت ورزشی موجب ایجاد واحد های سلولی تولید انرژی در ماهیچه ها و حفظ فعالیت بدن می شود. ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ خبرگزاری جهاننیوز از برگزاری مجدد دادگاه مدعی انرژی درمانی، «ع. در صورتیکه اگر سیستم ایمنی و قانون خود بهبودی را از بدن جدا کنیم هیچ دارویی نمیتواند کوچکترین تأثیر را بر بدن بگذارد.

قانون طبیعی جهان به خواستههای ما واکنش نشان میدهد. خبرنگار ديگري با نشان دادن تيتر يكي از روزنامه ها مبني بر اينكه «هر كس مشايي را بكشد من پولش را ميدهم» از دادستان خواستار توضيح شد كه وي پاسخ داد: در اين رابطه بايد بررسي بيشتري صورت گيرد و اگر از جنبه خصوصي اعلام جرم شود، قابل بررسي است. این تمرینات بلافاصله فواید قابل توجه و آثار متعادل کننده خود را بر روی تمام دستگاه های بدن نشان می دهند. منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. به همراه داشتن آن در مواقع خطر و استرس و تنش ها مفید است. شما آنچه را میخواهید در ذهنتان مجسم کنید، شرایط انجام آن ایجاد خواهد شد. البته دشمن که نه، کسانیکه در اطراف شما هستند و گاهی شما را با کارهایشان اذیت میکنند. البته نکته ی مهم این تمرین اینه که هر روز اون رو انجام بدید! البته اعتقادات مختلفی در مورد دعا کردن وجود دارد. انسان دو بُعد روحانی و جسمانی دارد؛ همان طور که در بُعد جسمانی قابلیت بالفعل کردن بسیاری از اعمال را دارد در بُعد روحانی هم می تواند قابلیت های ویژه ای کسب کند. اگر شما به خاطر آن مقدار پولی که اکنون دارید و به دست آورده اید شکرگزار باشید، به تمام کائنات این پیام را می دهید که آمادگی برای دریافت پول های بیشتر را دارید.

انجام عمل وضو با دست مرطوب باعث پاکسازی هر چه کاملتر کانالهایبدن میشود. با انجام مراقبه و درون نگری روزانه، فرد خود به خود آگاهی بیشتر و بلوغ عاطفی دست می یابد و توانایی وی در کنترل هدایت عواطفش به شدت اصلاح می شود. زمانیکه درون پر از نفرت است همانگونه که گفته شد کبد، قلب، معده و روده نمیتوانند کار خودشان را به خوبی انجام دهند و زمانیکه ما احساس خوشی و شادی میکنیم تمام اعضای بدنمان بهتر کار میکند. بیرون انعکاس رفتار درون ماست. آنگاه این آرامش به بازتابی نیکو در بیرون منجر شده و هستی آرام می یابد. فقط امروز آرام هستم. فقط امروز عاشقانه همه ی موجودات را می پذیرم. فقط امروز صادق هستم. چاکرای انرژی ششم با نام چشم سوم یا غده هیپوفیز شناخته سده است که به دید درونی و بیرونی مرتبط است. احساسات و باورهای ما مستقیماً بر روی اندامهای فیزیکی اثر میگذارد و اثر آن در بعضی از موارد ما را از غده یا سرطان نجات میدهد و گاهی اوقات ما را دچار آن میکند. از این جنبه که هیچ عقیده دینی خاصی نه برای درمانگر نه برای بیمار پشتوانه کارشان نیست ،آنان مسوولیت خود را می پذیرندو آن را به گردن راهنمایان معنوی و الهی نمی اندازند.

دیدگاهتان را بنویسید