رامین رضاییان جواب سردار را داد؟


به نظر می‌رسد رامین رضاییان در مصاحبه اخیرش جواب سردار آزمون را داده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی؛ رامین رضاییان مصاحبه کوتاهی با رسانه باشگاه سپاهان داشت و باز هم صحبت‌هایی در لفافه مطرح کرد.

مدافع تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در بخشی از این گفت‌وگو اظهار داشت: «من همیشه می‌گویم نیاییم با صحبت کردن چیزی را نشان دهیم. با فوتبال خودمان، جوری که بازی می کنیم و تمرین می کنیم نشان دهیم تعهد داریم به امضایی که می‌زنیم.

نیاییم با کار حاشیه‌ای عجیب، پست اینستاگرام و قلب گذاشتن یا با صحبت کردن چیزی را ثابت کنیم چون فایده‌ای ندارد تا وقتی در زمین خودمان را ثابت کنیم.

نشان دادن عملکرد 100 درصدی

این در زمین خوب کار کردن بهتر از همه حرف‌ها است. من قطعا تمام توانم را می‌گذارم که عملکرد ۱۰۰ درصدی خودم را نشان دهم.

بتوانم این کار را کنم مطمئن باشید همه هواداران راضی می‌شوند چون آنها دوست دارند رامین و همه بازیکنان صد درصد خودشان را در زمین بگذارند. این بالاترین تعهد برای بازیکن است که با انضباط و دیسیپلین چیزی که مربی در زمین می‌خواهد را به نحو احسن اجرا کند و این مقدس‌ترین چیز است که دل هواداران همیشه شاد باشد و از بازیکن راضی باشند.»

پیش از این و در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر، سردار آزمون روی خط برنامه رفت و در صحبت‌هایش از کلمات عجیبی مثل مار هم استفاده کرد که در نوع خودش بی سابقه بود.

او در بخشی از حرف‌هایش به فوتبالیستی اشاره کرد که مدام از بدن خود عکس در اینستاگرام آپلود می‌کند و مقابل دوربین موبایلش می‌دود؛ بازیکنی که زمان کی‌روش به تیم ملی دعوت می‌شده اما حالا جایی در اردوی تیم ملی ندارد.

آزمون به او توصیه کرد که با خودش صادق باشد و به جای این کارها تلاش کند که ضعف فنی خود را بهبود ببخشد. او این بازیکن را بدون اشاره به اسمش اینطور معرفی کرد: «تویی که مدام از تیم‌ها بیرونت می‌اندازند.»

البته حدس نام این بازیکن خیلی دشوار نبود اما باید پرسید: «آیا رامین رضاییان در مصاحبه اخیر خودش جواب سردار آزمون را داد؟!»

دیدگاهتان را بنویسید