راهای پیشگیری از سرطان پروستات، چگونه؟

در صورتی که سرطان پروستات مشاهده شود، از MRI میتوان برای کمک به تعیین مرحله (استیج) سرطان استفاده کرد. یک عدد تخم مرغ حاوی کمتر از ۱۵۰ میلی گرم کولین است و رژیم غذایی سالم که شامل تخم مرغ و گوشت است و در صورتیکه به طور متعادل مصرف شود، برای حفظ سلامتی مفید است. این ثابت نمی کند که چربی اضافی باعث سرطان پروستات می شود.اما کاهش مقدار چربی که هر روز مصرف می کنید ، مزایای اثبات شده دیگری دارد ، مانند کمک به کنترل وزن و کمک به سلامت قلب تان ، که برای روند داشتن یک زندگی سالم ضروری هستند. پروستات و کیسه های منی که تحت رادیوتراپی قرار گرفته اند مایع منی را به صورتی تولید می کنند که نمی تواند اسپرم را به خوبی انتقال دهد. ویتامین D زیاد بخورید: اکثر افراد به اندازه کافی ویتامین D. دریافت نمی کنند. اگر قرار به انجام بیوپسی پروستات باشد، ممکن است برای کمک به تعیین محل پروستات و مناطق هدفی که بهاحتمال زیاد درگیر سرطان شدهاند، MRI انجام گیرد.

اگر سرطان پروستات به بخشهای دوردست بدن گسترش پیدا کند، معمولاً اول به استخوانها میرسد. درصورتیکه سرطان به استخوانها رسیده باشد، اسکن استخوان به بررسی دقیقتر آن کمک میکند. همچنین در صورت رشد سرطان به خارج از پروستات یا گسترش آن به بخشهای دیگر بدن، به کمک MRI میتوان آن مناطق را مشاهده کرد. به خصوص حجم زیاد پروستات را می توان با این شکل از درمان درمان کرد. میتوان در طول بیوپسی پروستات، از MRI برای کمک به راهنمایی سوزن به داخل پروستات استفاده کرد. کفیر. ترشی کلم. شکلات تلخ و غذاهای مرسوم در کشورهای خاورِ دور مثل سوپ میسو یا کیمچی و چایی موسوم به چای کامبوچا استفاده کنید.4.5(412).. سیتیاسکن در بهتصویرکشیدن غده پروستات، بهاندازه تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) مفید نیست. میزان مرگومیر در مبتلایان به سرطان پروستاتی که بیش از ۱۰ سال است سیگار را ترک کردهاند، بهاندازه بیمارانی است که هرگز سیگار نکشیدهاند. یک معاینه فیزیکی کامل به پزشک این امکان را میدهد که با بررسی علائم بیماری، سلامت عمومی شما را ارزیابی کند. با توجه به این اطلاعات متناقض، برای اینکه متوجه شوید کدام گزینه برای شخص شما بهتر است، حتما با پزشک متخصص مشورت کنید. ممکن است متخصص از شخص بخواهد به پهلوی چپ دراز کشیده و زانوهای خود را داخل قفسه سینه جمع کند یا بایستد و روی یک میز خم شود.

طرح صیانت از فضای مجازی روی میز مجلس! این مشکل از جمله شایع ترین بیماری های مربوط به پروستات در مردان بالای 50 سال می باشد. بعد از تشخیص وجود این مشکل باید جهت پیگیری درمانهای لازم، فرد به متخصصین کلیه و مجاری ادراری مراجعه نماید. توجه داشته باشید که تمرین کگل برای آقایانی که از مشکل پروستاتیت (التهاب پروستات) مزمن یا سندروم درد مزمن لگن رنج می­برند مناسب نیست. این غده منجر به یکسری اختلالات در مردان می شود که از جمله آنها می توان به بزرگی این غده، التهاب و سرطان آن اشاره نمود. اگرچه پروستاتیت (Prostatitis) یا التهاب و تورم پروستات میتواند آقایان را در هر سنی تحت تأثیر قرار دهد اما در مردان ۵۰ ساله یا مسنتر شایعتر است. این تکنیک جدید MRI میتواند برای کمک به واضحتر نشاندادن مناطق احتمالی سرطان در پروستات و همچنین برای تخمین سرعت رشد سرطان مورداستفاده قرار گیرد. در صورتی که بیمار علائمی داشته باشد یا اگر آزمایش خون معمولی غلظت بالای PSA را نشان دهد، ممکن است بررسی های بیشتری صورت گیرد. با اینکه BPH خوشخیم است و سرطان نیست و ایجاد سرطان نیز نمیکند، اگر به آن توجه نشود میتواند به مثانه و کلیهها صدماتی جدی مثل: عفونت مثانه، سنگ مثانه و تخریب غیر قابل برگشت کلیه به علت پس زدن ادرار به درون کلیه وارد کند.

پروستات را برای ارزیابی اندازه آن لمس کرده و غدد، نقاط نرم یا سخت، و دیگر ناهنجاریها و اختلالات احتمالی را بررسی مینماید. خوردن دم کرده تخم خربزه و تخم گزنه نیز از دیگر راهکارهای طب سنتی برای درمان پروستات در مردان است. برای تشخیص سرطان پروستات، معمولا از بافت پروستات نمونه برداری می شود که درجه سلول ها و علایم سرطانی بودن آنها بررسی می شود. شما می توانید از محصولات زیر استفاد کرده و از مزایای آنها بهره ببرید. بااینحال، گاهی سی تی اسکن میتواند نشان دهد که آیا سرطان پروستات به غدد لنفاوی مجاور گسترش پیدا کرده است یا نه. یک دوربین مخصوص، رادیواکتیویته را شناسایی کرده و از اسکلت بدن شما عکس میگیرد. اسکن PET شبیه به اسکن استخوان است، که در آن مقدار ناچیزی ماده رادیواکتیو موسوم به ردیاب به داخل خون تزریق شده که پس از آن با یک دوربین مخصوص شناسایی میشود. این نوع اسکنهای PET جدید اغلب در صورتی استفاده میشوند که مشخص نباشد سرطان پروستات گسترشیافته است یا خیر و یا محل دقیق آن معلوم نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید