راه های مناسب برای پیشگیری از سرطان پروستات

سرطان پروستات یکی از سرطان های رایج است که هر مردی در طول دوره زندگی خود ممکن است با آن مواجه شود. سلامت این غده برون ریز می تواند توسط مصرف مکمل ها، پشتیبانی و محافظت شود که در نهایت به سلامت بهتر، طول عمر و کیفیت زندگی منجر می شود. این دارو از طریق هدف قرار دادن و کشتن سلول های سرطانی با کد ژنتیکی معیوب ضمن محافظت از سلول های سالم به درمان سرطان پروستات می پردازد. برای آن که اطلاعات کامل تری را در مورد این دارو به دست آورید، ما عملکرد و ویژگی های آن را به طور مختصر مورد بررسی قرار می دهیم. اگر منابع علمی مرتبط با طب سنتی و درمان پروستات را مطالعه کرده باشید، به خوبی می دانید که یکی از منابع معدنی که برای درمان بیماری های مختلف پروستات استفاده از آن توصیه می شود، سلنیوم است. زمانی که یک فرد به نوعی با بیماری های مختلف این غده برون ریز درگیری پیدا می کند، به دنبال پاسخ برای سوالات متعدد خود در جهت بهبودی کامل است. معجون درمان پروستات گزنه نه تنها بیماری های پروستات را درمان می کند، بلکه احتمال ابتلا به این بیماری را هم تا حدی زیادی کاهش می دهد.

مکمل ها پیشنهادی پزشکان کاملا قابل اعتماد هستند و علاوه بر برطرف کردن مشکلات پروستات، مزایای زیر را هم در اختیارتان قرار می دهند. در نوبت دوم درمان پروستات، زالو ها بغل زانو و اطراف ران قرار داده می شوند و در نوبت سوم روی ران و نزدیکی کشاله ران ها زالو انداخته می شوند. پیاده روی کردن به مدت 30 دقیقه در روز می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. در این مقاله آمده است که این ماده معدنی نقش پیشگیرانه در برابر سرطان پروستات ایفا می کند. همانطور که میدانید غده پروستات نقش موثری را در مردان ایفا میکند که این غده با افزایش طول عمر و در نتیجه بزرگ شدن یا متورم شدن دچار اختلالاتی در ادرار و عمل مثانه می شود. با این روش فشاری ادرار باقیمانده در پیشاب راه که احتمال چکه کردن دارد، تخلیه می شود. علائم و نشانههای آن احساس نیاز مکرر به تخلیه ادرار به ویژه در شب، نیاز مبرم اضطراری به ادرار کردن، دشواری در آغاز ادرار، جریان کم فشار ادرار، چکیدن یا قطره قطره آمدن غیر طبیعی ادرار و احساس پر بودن مثانه و ناتوانی در ادرار کردن است. مصرف یک عدد پرتقال به عنوان میان وعدهی بعدازظهر و یا اضافه کردن سیب به غلات صبحانه، باعث افزایش میزان فیبر دریافتیتان میشود.

برای تهیه این دمنوش یک قاشق چایخوری پودر ریشه شیرین بیان را در یک لیوان آب جوش بریزید و بگذارید تا دمنوش کمی بخار کند؛ به این ترکیب های گیاهی میتوانید ادویه های مختلف مثل چوب دارچین به همراه عسل هم اضافه کنید. همچنین تمام مکمل هایی که برای افزایش فروش با ظاهرنمایی تجاری به شما فروخته می شوند، کیفیت لازم را ندارند و ممکن است اثرات جانبی هم به همراه داشته باشند. مطالعات اخیر نشان می دهد، ایزوفلاونهای سویا باعث کاهش خطر بیماری های پروستات می شوند. این پیگیری و احساس وظیفه، فاکتور دیگری است که می تواند حاذق و خبره بودن یک پزشک فوق تخصص پروستات را به شما نشان دهد. اما بر اساس پژوهش های محققان دانشگاه ایندیانا، داروی جدید می تواند نسبت به داروهای رایج کنونی مانند ibuprofenoyl-CoA، چندین برابر اثربخشی بیشتری داشته باشد. این داروی درمان پروستات با نام تجاری پروسکار و پروپشیا وجود دارند. سرطان پروستات دومین سرطان شایع در بین آقایان است به همین دلیل تمامی مردان ترس ابتلا به آن را دارند و برای بسیاری از آن ها نیز این سوال به وجود آمده است که داروی درمان قطعی پروستات چیست و آیا انواعی که در بازار موجود هستند، کارایی لازم را دارند یا خیر.

نتایج مطالعات اغلب با یکدیگر تعارض دارند ، و بیشتر مطالعات به گونه ای طراحی شده اند تا به طور قطعی ثابت کنند که آیا چیزی مانع سرطان پروستات می شود یا خیر.در نتیجه ، هیچ روش روشنی برای جلوگیری از سرطان پروستات وجود ندارد. نکته ی جالب دیگری که در مورد داروی درمان پروستات کشف شده وجود دارد این است که می تواند در درمان تمام سرطان هایی که در آن ها پروتئین AMACR دخیل است، قابل استفاده باشد. 1ـ مصرف فیبرهای گیاهی(حاوی سلولز و همی سلولز) و پروتئین های گیاهی نظیر سویا به دلیل داشتن ایزوفلاونی به نام Genistein که مانع رشد سلول های سرطانی می شود. AMACR یک پروتئین است که میزان و فعالیت آن در سرطان پروستات و برخی دیگر از سرطان ها افزایش می یابد. یکی از مشکلاتی که این داروی درمان پروستات دارد این است که برای همه افراد مبتلا به سرطان پروستات موثر نخواهد بود و تنها برای برخی از مردان مبتلا به این بیماری عملکرد لازم را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید