رسوایی جنسی در نظامیان صهیونیستی هرتزوگ را شوک زده کرد


به گزارش مجله خبری نگار به نقل از الوقت، روزنامه صهیونیستی «تایمز اسرائیل» از گسترش تجاوز و خشونت جنسی علیه زنان در پلیس این رژیم پرده برداشت و نوشت: شوکه‌کننده‌تر این است که اکثر افسران متجاوز در نهایت تبرئه می‌شوند.

روزنامه «تایمز اسرائیل» امروز سه شنبه در گزارشی درباره فساد اخلاقی در پلیس رژیم صهیونیستی نوشت: موج اتهامات درباره تجاوز افسران بلندمرتبه به افسران زن زیردست خود در حالی ادامه دارد که در یک مورد اخیر که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت، افسر متهم، رابطه نامشروع را پذیرفت، اما دادگاه وی را از اتهام تجاوز تبرئه کرد.

در پرونده مزبور، یک افسر پلیس رژیم صهیونیستی شکایتی را علیه مافوق خود به دادگاه ارجاع داده و در این شکایت، از تجاوز افسر مافوق به خود برای سال‌های متمادی خبر داده است.

این افسر زن صهیونیست که در شمال سرزمین‌های اشغالی خدمت می‌کند، در این باره به خبرنگار کانال ۱۳ شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی گفت: از ابتدای خدمت در واحد مربوطه، توسط مافوق خود مورد سوءاستفاده قرار گرفته است.

براساس این گزارش، دادگاه رژیم صهیونیستی مثل اکثر موارد دیگر، افسر متجاوز را از این اتهام تبرئه کرد.

این پلیس زن رژیم صهیونیستی در گفتگو با کانال ۱۳ تلویزیون این رژیم با اشاره به اینکه سال‌ها با کابوس تجاوز زندگی کرده است، درباره تبرئه این افسر ارشد گفت: رای دادگاه مبنی بر تبرئه این افسر، برایش شوکه‌کننده بوده است.

روزنامه «تایمز اسرائیل» نوشت: این مورد، تنها مورد از تجاوز جنسی در میان افسران پلیس نیست و گزارش‌های فراوانی از سوءاستفاده جنسی علیه افسران زن در نیرو‌های امنیتی اسرائیل وجود دارد.

در این گزارش، با اشاره به اینکه یک دادگاه نظامی روز دوشنبه، یک نظامی رژیم صهیونیستی را که متهم به تجاوز به همتای خانم خود شده تبرئه کرده، نوشت: “معمولا در این دعاوی، دادگاه استدلال وکیل مدافع متجاوز را می‌پذیرد و به این ترتیب فرد متجاوز تبرئه و پرونده بسته می‌شود”.

روزنامه «اسرائیل تایمز» با اشاره به سوءاستفاده جنسی از نگهبانان زن درر زندان‌ها، به نقل از «یائیر لاپید» نخست وزیر موقت این رژیم نوشت: خشونت علیه زنان لکه ننگی برای ماست و نباید ادامه یابد.

لاپید روز یکشنبه گفته بود: به عنوان دولت وظیفه داریم پدیده خشونت علیه زنان را از بین ببریم.

از سوی دیگر، رئیس رژیم صهیونیستی با دردناک خواندن موضوع تجاوز‌های جنسی به زنان در زندان جلبوع، اذعان کرد که اتهامات جدید در این خصوص برای او شوکه‌کننده و تهوع‌آور بوده‌اند.

«اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی در پی افشای برخی جرائم و تجاوزات جنسی به زندان‌بانان زن در زندان جلبوع (گیلبوا) رژیم صهیونیستی، درباره وضعیت و امنیت زنان در سرزمین‌های اشغالی اظهار تاسف کرد.

طبق گزارش پایگاه خبری i ۲۴، هرتزوگ در این باره گفت: «وقتی به اظهارات و شهادت‌های زندانبانان زن در روز‌های اخیر گوش می‌دهم، برایم شوکه‌کننده، دردناک و تهوع‌آور است. به نظر می‌رسد که این احساس در بین عموم مردم اسرائیل مشترک باشد و من در مورد اتفاقات بدی که در زندان گیلبوآ رخ داد و طنین آن‌ها در روز‌های اخیر پیچید، صحبت خواهم کرد.»

رئیس رژیم صهیونیستی ادامه داد: «هر زن در اسرائیل باید احساس امنیت کند و هرکسی که به نام دولت ماموریتی را انجام می‌دهد باید در امنیت باشد. چگونه به چنین وضعیت ناراحت‌کننده‌ای رسیدیم که اجساد زنان مدافع ما حلال شد؟»

وی در این باره اذعان کرد: «نباید فراموش کنیم که جراحات و زخم‌هایی که این سربازان زن با خود به همراه می‌کشند، برای همیشه در ذهن آن‌ها باقی می‌ماند و پاک نخواهد شد. این [جرائم]تاثیرات خود را بر جسم، روح و جان قربانیان گذاشت.»

هرتزوگ درباره اقدامات رژیم صهیونیستی بعد از این جرائم و خشونت‌ها گفت: «ما باید تحقیقات کاملی را در این موارد انجام دهیم تا همه مسئولین به شدت پاسخگو باشند؛ این چیزی است که ما به آن متعهد هستیم.»

دیدگاهتان را بنویسید