علائم سرطان پروستات در سالمندان: درمان و پیشگیری – زیمد

یکی دیگر از راه های سلامت پروستات در آقایان این است که به پروتئین هایی که مصرفی میکنند توجه نماید آقایان باید مصرف گوشت قرمز را به حداقل برسانند و از فرآورده هایی که برای فست فود ها مصرف می شود کمتر مصرف نماید و به جای آن به خوردن ماهی های آزاد ، سالمون و انواع تن ماهی ها روی بیاورند که سرشار از امگا ۳ می باشد مصرف ماهی میتواند بر سلامت پروستات و قلب آقایان بسیار مفید واقع شود از دیگر مواد پروتئینی که برای آقایان مفید است مصرف لوبیا ،مرغ ، تخم مرغ می باشد که می توانند به مصرف برساند . این “نظر دوم” نامیده می شود. بنابراین با انجام آزمایش های خون منظم این موضوع را چک کنید. در یک آزمایش در بین افراد مبتلا به بیماری پروستاتیت مزمن، درصد بالایی از افرادی که از گرده گل استفاده کرده بودند، نسبت به افرادی که در رژیم غذایی خود از گرده گل مصرف نکرده بودند، بهبودی را تجربه کردند. هیچگاه ادرار و مدفوع خود را نگه ندارید. به دلیل ماهیت پیچیده سرطان و دشواری در درمان انواع سرطان، از خود درمانی پرهیز کرده و در صورت تمایل به درمان با طب سنتی، حتماً با پزشک متخصص و با تجربه طب سنتی مشورت کنید و از مطالب زیر به عنوان دانستههای اضافی کمک بگیرید.

پزشک همچنین ممکن است جراحی را برای برداشتن بافت اضافی پروستات توصیه کند. Mitoxantrone در نظر گرفته شده است و تاثیر قابل توجهی را به عنوان یک عامل واحد یا در ترکیب ایجاد می کند. در حد ضرورت، آمیزش جنسی زناشویی انجام شود و وقتی منی (اسپرم) می خواهد خارج شود نباید جلوی آنرا گرفت و پس از پایان نزدیکی کمی به پهلوی راست بخوابید و بعد از مدتی برای ادرار کردن بلند شوید و غسل نموده و بعد از خارج شدن از حمام شربت عسل و آب ولرم میل کنید. این غده به ساختن منی (مایع شیری رنگ که در هنگام نعوظ اسپرم را از بیضه ها در طول آلت تناسلی حرکت می دهد) کمک می کند.غده پروستات که به شکل و اندازة یک گردو است در قسمت عمقی لگن، زیر مثانه و در جلوی رکتوم (راست روده) قرار گرفته است. زیاده روی در مصرف کلسیم سرطان استخوان و سرطان خون می آورد.

روزانه سه بار و هر بار یک قاشق مربا خوری پودر دانه کتان مصرف کنید مشروط بر آنکه فشار خون نداشته باشید. برای زالو درمانی پروستات بایستی حداقل در سه مرحله با فاصله های ۲۰ تا ۲۵ روز یک بار روی هر پا ۱۰ زالو ریز قرار دهید. این چای را روزی 1 الی 2 بار تهیه و میل کنید. واژه ی تقریبا نام آشنا و تلخ سرطان پروستات که امروزه آمار بالایی را در میان مردان بالای 40 الی 50 سال دارد مثل تمام بیماری های دیگر با علائم و نشانه هایی در بدن ایجاد می شود ، نشانه هایی که با شناخت آنها می توان مانع از بروز و پیشروی بزرگ شدن پروستات شد . با این حال، این مشکل می تواند نشانه هایی را ایجاد کند که ممکن است بر کیفیت زندگی فرد تأثیر بگذارد. بدن را سم زدایی می کند. کمبود ویتامین A باعث افزایش اثر مواد سرطانزا می شود. مصرف سبزیجات یا رنگدانههای سبز و زرد یک اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان پروستات دارد.

درمان ناراحتیهای ادراری بر اثر آدنوم ( بزرگ شدن ) غده ی پروستات و قطره قطره ادرار کردن. برخی آزمایشهای دیگر نیز لازم است انجام بگیرد تا مشخص شود که بیمار به سرطان پروستات مبتلا نشده است زیرا علائم سرطان پروستات و بزرگ شدن خوشخیم پروستات بسیار شبیه هم هستند و ممکن است با یکدیگر اشتباه گرفته شوند. برای درمان لخته های خونی و درمان پلاک، میوه عناب رسیده را بجوشانید و پس از ولرم شدن به نسبت مساوی با آب کاهو مخلوط کنید، سپس میل نمایید. در ادامه به اثرات نمونه داروی گیاهی برای پروستات خوش خیم، داروی گیاهی برای بزرگی پروستات، داروی گیاهی برای کوچک شدن پروستات، داروی گیاهی برای التهاب پروستات، درمان گیاهی عفونت پروستات، درمان گیاهی سرطان پروستات و غیره اشاره خواهیم کرد. زنانی که باردار بوده و یا احتمال باردار شدن آن ها وجود دارد، باید از مصرف فیناستراید خودداری کنند. سرطان پروستات سومین بیماری بدخیم در بین مردان ایرانی است و اگر در مراحل اولیه تشخیص داده شود، احتمال بهبودی بین ۹۰ تا ۹۵ درصد خواهد بود. حداکثر طول عمر زمانی که پروستات خارج شده است، چقدر است؟ زمانی که این بیماری زود تشخیص داده شود به راحتی نیز قابل درمان است.

دیدگاهتان را بنویسید