عکس/ تیپ مردانه همسر علی قلی زاده جنجالی شد


منتشر شدن تصویری از تیپ عجیب یاسمن فرمانی، همسر لژیونر علی قلی زاده سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح– قلی ‌زاده و همسرش اولین زوج لژیونر لیگ بلژیک و تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شوند. چرا که هر دو در تیم فوتبال مردان و زنان شارلوا بازی می کنند.

در همین رابطه در روزهای اخیر انتشار تصویری از تیپ عجیب یاسمن فرمانی با واکنش های متفاوتی از سمت هواداران فوتبال روبه رو شده است.

 تیپ مردانه همسر علی قلی زاده جنجالی شدفرمانی که در این عکس لباس اسپرت و مردانه ای به تن دارد جمله عاشقانه ای را هم برای همسرش نوشته است.

عده ای از کاربران این تیپ فرمانی را نامتعارف و در شان یک زن ندانسته اند، اما گروهی دیگر گفته اند که او یک ورزشکار است و در این تصویر لباس ورزشی و هماهنگ با رشته اش به تن دارد.

بخوانید: عکس/ دیدار جالب علی قلی زاده و رضا بهرام در بلژیک

علی قلی‌زاده به شکلات اعتیاد دارد!

عشق به شکلات، حتی پیش از آغاز مسابقه
نمی‌توان گفت که خوراکی‌های خاص بلژیکی برای رژیم یک ورزشکار حرفه‌ای مناسب هستند. با این حال، نقطه ضعف علی قلی‌زاده شکلات است.
به گزارش قدس آنلاین ،وهاب یکی از اعضای تیم رسانه‌ای، به خاطر می‌آورد: در اولین فصل حضورش در این تیم، او در روز بازی با اضطراب پیش من آمد چون واقعا به شکلات نیاز داشت. من کاملا شگفت‌زده شدم چون این امری بسیار غیرعادی است. اما توانستم یک بسته شکلات چاچا به او برسانم.

او بسیار خوشحال شد و سپس در این بازی گلزنی کرد. من نمی‌دانم که آیا هنوز این اخلاق را دارد یا نه اما فکر می‌کنم این کار برای او شبیه به یک رسم بود که باعث می‌شد استرسش قبل از بازی کم شود.

دیدگاهتان را بنویسید