عکس/ رونمایی سردار آزمون از تفریح تازه اش در آلمان


سردار آزمون، بازیکن تیم ملی که این روزها برای تیم مطرح بایر لورکوزن توپ می زند، از سرگرمی تازه اش در آلمان رونمایی کرده است.

وقت صبح- البته سردار آزمون پیش تر از سرگرمی های دیگرش همچون سوارکاری رونمایی کرده بود و گفته بود که این مهم ترین بخش سرگرمی و لذت بخش زندگی او در کنار فوتبال است.

حالا هم او در صفحه اینستاگرام اش نشان داده که سرگرمی تازه ای پیدا کرده است.

 رونمایی سردار آزمون از تفریح تازه اش در آلمان

او در این تصویر نشان می دهد که یک حیوان خانگی خریده است و مشغول بازی کردن با او است. حیوان خانگی او نیز یک سگ نژاد دارد که سردار آزمون نام رکس را برای او انتخاب کرده است.

بخوانید: ویدیو/ ادامه جنجال رامین رضاییان با سردار آزمون در اینستاگرام

استقبال شگفت‌انگیز از سردار آزمون و رفقا

تیم فوتبال بایر لورکوزن که سردار آزمون را در اختیار دارد، با وجود شکست و حذف غیرمنتظره از رقابت‌های حذفی فوتبال آلمان، همچنان حمایت تماشاگران خود را پشت سرش می‌بیند و هواداران این تیم در مراسمی که رونمایی و معرفی بازیکنان این تیم بود، شرکت کردند.

به گزارش ورزش 3، باشگاه بایر لورکوزن مراسم باشکوهی با حضور اعضای کادر فنی و بازیکنان خود در ورزشگاه اولریش هابرلند برگزار کرد که بیش از ۴ هزار و ۸۰۰ تماشاگر در این برنامه حضور یافتند و به حمایت از تیم خود پرداختند.

این استقبال شگفت‌انگیز از یاران سردار آزمون در شرایطی اتفاق افتاد که آنها سه روز قبل در مرحله اول فصل ۲۳-۲۰۲۲ جام حذفی فوتبال آلمان مقابل اِلورسبرگ با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خوردند و نتوانستند به مرحله یک‌شانزدهم راه پیدا کنند.

تیم فوتبال بایر لورکوزن در شرایطی این مراسم با شکوه را همراه تماشاگران‌اش برگزار کرد که چهار روز دیگر در نخستین مسابقه فصل جدید بوندس لیگا باید به مصاف دورتموند، یکی از مدعیان قهرمانی این رقابت‌ها برود که سردار آزمون نیز احتمالا در این مسابقه از ابتدا به میدان خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید