عکس/ همسر قوچان نژاد راز جنجالی اش را افشا کرد


سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد با منتشر کردن یک عکس و یک متن مبهم و عجیب، از راز شخصی اش برای مخاطبین خود پرده پرداشته است.

وقت صبح– سروین بیات که این روزها در آمریکا به یک طراح دکوراسیون معروف بدل شده است، مدام نمونه های کارهای منتشر شده اش در مجلات اروپایی و سایت های خارجی را صفحه شخصی اش بازنشر می کند.

با این حال، گویا فعالیت های اخیر او باعث شده که مخاطبین صفحه شخصی اش نگاه ویژه ای به او داشته باشند و اغلب با واکنش های مثبت خودشان او را تحسین کنند.

همسر قوچان نژاد راز جنجالی اش را افشا کرد

در همین راستا سروین بیات به تازگی تصویری از خودش با میکاپ خاصی منتشر کرده و رازش را با دنبال کنندگانش در میان گذاشته است.

بخوانید:عکس/ ژست عاشقانه گوچی و همسرش با لباس نامتعارف قوچان نژاد به حاشیه رفت!

سروین بیات در مورد رازش نوشته است:

رازی رو از خودم بهتون بگم؟ همیشه توی اوج خستگی و شلوغی، درست توی اون اوج که هزاران کار در روزمره دارم و باید انجامشون بدم،

ازون کارای بی خود که اگه انجام ندی همه چیز بهم میخوره و انجام بدی به چشم حتی خودتم نمیاد،

تصمیم میگیرم یهو یه قدم خیلی بزرگ تر از فکرهای توی سرم بردارم! مثل سمینارهام.. مثل نوشتن کتابم..

مثل مهاجرت و خیلی چیزهای شبیه به اینا. اولش تصمیم میگیرم، تا اونجاش همه چیز خوبه! شروعش میکنم.. (تمامم رو میزارم براش) و‌درست لحظه اتفاق افتادنش با خودم میگم: اگه نتونستم چی؟ اگه نشد چی؟

اصلا ول کن انجامش نمیدم.. اما درست همون جاست که اگه جا بزنی دیگه اون آدم موفق و خوشحاله نیستی! توی این شرایط یه راه دیگه میمونه به جز جا زدن، اونم اینه که خودتو با شیرجه بندازی توی ماجرا و از محدوده امن و راحتت بیرون بیای..

من هر موقع محدوده امنم (comfort zone) اومدم بیرون موفقیت و خوشحالی رو به چشم خودم دیدم.. خواستم باهاتون مطرح کنم شاید به درد حتی یک نفر خورد.

دیدگاهتان را بنویسید