مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بولینگ و بیلیارد برگزار شد


به گزارش مجله خبری نگار،  این مجمع روز چهارشنبه به ریاست «سید محمد پولادگر» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور «هاشم اسکندری» رییس فدراسیون بولینگ و بیلیارد، پیمان فخری نماینده کمیته ملی المپیک، تابع دبیر کمیته ملی پارالمپیک، «فرهادیان» مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان، نمایندگان ارگان‌ها و نهاد‌ها ضمن گرامی داشت فرا رسیدن ماه محرم و درراستای عملکرد و بررسی برنامه‌های فدراسیون در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

در ابتدای این نشست هاشم اسکندری گفت: فرا رسیدن ماه سوگواری و عزاداری برای سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) را گرامی می‌داریم. فدراسیون بولینگ و بیلیارد مفتخر است که در آستانه برگزاری سالگرد شهادت شهید مدافع حرم سید هادی سلطانزاده نخستین دوره سازمان لیگ رشته‌های بیلیاردی را افتاح می‌نماید. سال ۱۴۰۰ برای فدراسیون ما با دستاورد‌های بسیاری همراه بوده است. از قهرمانی پر افتخار حسین وفایی در مسابقات شوت اوت ۲۰۲۲ تا نائب قهرمانی سرخوش در مسابقات جهانی و قهرمانی در مسابقات جهانی گوشه‌ای از افتخارات این فدراسیون بوده است تا بتوانیم در آغاز قرن جدید با کسب بیش از ۱۲۷ مدال در زمره یکی از موفق‌ترین فدراسیون‌های ورزشی عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشته باشیم.

وی افزود: بهره مندی ۲۴ هیات استانی از پایگاه قهرمانی در رشته‌های بیلیاردی فضای مناسبی را برای ورزشکاران در سراسر کشور مهیا کرده است؛ و اکنون در صدد هستیم تا مدارس استعدادیابی بیلیاردی را نیز در استان‌ها راه اندازی کنیم.
فدراسیون بولینگ و بیلیارد با این ظرفیت به اندازه ۵ یا ۶ فدراسیون فعالیت دارد و به تبع آن هیات‌های استانی که بازوان قدرتمند ما هستند بیش از یک هیات تلاش می‌کنند.

سید محمد پولادگر با تاکید بر فعالیت چشمگیر فدراسیون بولینگ و بیلیارد گفت: بطور قطع این مجموعه یک فدراسیون ویژه و خاص است که با یک همت عالی و مدیریت مدبرانه کمترین بودجه یک الگو در ورزش ایران به حساب می‌آید و لازم است از این فدراسیون پرکار تقدیر ویژه داشته باشیم.

این مجمع با حضور حداکثری روسای هیات‌های ورزشی و به صورت وبینار برگزار شد و در پایان گزارش بازرس و خزانه دار و همچنین تقویم فدراسیون در سال ۱۴۰۱ مورد تایید اعضای مجمع قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید