مقاومت منابع نفت و گاز لبنان را از باج خواهی آمریکا رهایی بخشید


به گزارش مجله خبری نگار، به نقل از وبگاه النشره، شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان در نشستی در شهرک دیرکیفا در جنوب لبنان، تاکید کرد که مقاومت توانست منابع و ثروت‌های نفتی و گازی لبنان را از هرگونه باج خواهی آمریکا مصون نگه دارد.

وی با اشاره به جنایات و تجاوزات رژیم صهیونیستی، افزود: تبرئه طرف‌هایی که دستشان به خون شهدا آلوده است، تاسف آور است و اهانتی به فداکاری شهدا و هزاران اسیر، جانباز و خانواده‌های شهیدان محسوب می‌شود.

شیخ نبیل قاووق تاکید کرد: هر لبنانی که در اراضی اشغالی حضور دارد، تفنگ اسرائیلی به دست گرفته و یونیفرم ارتش رژیم صهیونیستی را به تن کرد، خائن و مزدور است.

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان تاکید کرد: رخداد‌های اخیر این مساله را برای ما روشن کرد که برخی سران، مسئولان، احزاب و سیاست‌مداران در تلاش برای خیانت به مقاومت و تبرئه جاسوسان هستند.

وی افزود: مساله ثروت‌های نفتی و گازی برای سال‌های طولانی گرفتار وقت کشی آمریکایی‌ها و البته پایبندی بیروت به شروط رژیم صهیونیستی بود، اما حزب الله لبنان با پهپاد‌های خود موضوع ثروت‌های نفتی و گازی لبنان را از باج خواهی آمریکایی‌ها رهایی بخشید.

دیدگاهتان را بنویسید