وظایف چاکراها در بدن چیست؟

بخش پایینی هم وضعیت بدنی و شهودی ما را کنترل می کند. هنگامی که این نوع تجربه عادی تر شود ، حتی می توانید آن را لذت بخش یا عمیق بدانید. مثلا پرده ای که مانع می شود انسان بهشت و جهنم را ببیند و آن رادر ذهن خود به تصویر بکشد ! یک احساس گناه ناخودآگاه و ترس های ذاتی شما مانع از دیدن و نشان دادن ” خود ” حقیقی تان و بیان آزادانه عمیق ترین افکار ، احساسات و نیازها می شود و در عوض با تعدادی کلمه و حرکات سر و دست آن ها رامی پوشانید و وجود حقیقی خود را کتمان می کنید . • رهایی از ترس و کینه. متاسفانه تصور ما از اين موجودات هوشمند نه فقط توهينی به آنها بلکه توهينی به درک ما نيز است. با گذشت زمان ، شما به دقت بالای خود در احساسات درونی تان عادت می کنید.هدف ما در این درس این نیست که سعی کنید احساسات درونی خود را سرکوب کنید بلکه باید فرکانس آنها را کاهش دهید و اصلا سعی نکنید که آنها را از خود دور کنید زیرا دور کردن آنها باعث می شود که با شدت بیشتری عقب نشینی کنند و همانطور که در بالا ذکر شد ، به شکل رؤیاها به سمت شما بیایند.

شما آینده را تغییر نمی دهید یا افکار دیگران را نمی خوانید. اگر این پرده کنار برود انسان میتواند از گذشته و آینده خود به راحتی باخبر شود . اگرچه در ابتدا عجیب و غریب به نظر می رسد ، اما این طرز فکر کلید آینده ای شادتر و آگاه تر است. ما می توانیم به طرق مختلف چاکرای قائده ای را پر انرژی کنیم. سردرد ، سینوس یا عدم تعادل عصبی نیز می تواند یک عامل باشد ، بنابراین توزیع رو به پایین جریان انرژی برای احیای مجدد و تعادل مجدد مورد نیاز است. در مرحله اول ، توجه به این نکته مهم است که چشم سوم باز شما در ابتدا ناخودآگاه عمل نمی کند ، بنابراین ، بسیار مهم است که با دقت و خود آگاه در مورد همه کارهایی که در زندگی تصمیم می گیرید فکر کنید. زیرا سیل جدید اطلاعات می تواند شما را بی ثبات کند و به این ترتیب از خود سوال کنید که چطور می توانید آن را ببندید در برخی موارد ، حتی می توانید از خود سؤال كنید كه آیا راهی برای بازگشت به گذشته وجود دارد یا خیر. باز شدن چشم سوم زمانی می تواند ترسناک به نظر برسد که آن را صرفا افزایش دهنده ظرفیت خود ببینید .

برای مثال ، شما می توانید به تدریج وبا افزایش زمانی هایی که در خارج از خانه می گذرانید ، کم کم و به آرامی به چشم سوم خود اجازه دهید تا با دیدنی ها و صداهای شدیدی که می بینید و میشنوید ، سازگار شود. سعی کنید شهامت این را داشته باشید که آنچه شهود شما ارائه می دهد را دنبال کنید و قدرت چشم سوم خود را ارتقا دهید چون با این روش میتوانید چشم سوم خود را رشد و پرورش دهید. مثلا ممکن است آنقدر خوب پیش بینی کنید که چه اتفاقی در زندگی شما خواهد افتاد (یا اینکه دیگران چگونه رفتار می کنند) و این شهود این احساس را به شما بدهد که جای مفید بودن آن را ترسناک بدانید. از نظر اسلام کسی که چشم سوم او باز است اگر از آن در مسیر مناسبی بهره ببرد و دل به امیال شیطانی و نفسانی خود نسپارد، هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت . علاوه بر این ، ممکن است سردردهای ناراحت کننده ای که پزشک شما آن راغیرقابل توضیح می داند را تجربه کنید نباید با این علائم (که نشان دهنده داشتن چشم سوم است) بیش از حد حساس برخورد کنید.

برای مطالعه کامل این موضوع میتوانید سری به آن مقالهها بزنید. آنگاه میتوانید به سراغ چاکرای بعدی بروید و به ترتیب تمامی چاکراها را کامل کنید. در بسیاری از مکاتب باستانی و مذهبی دنیا، مانند مصریان باستان، عبریها، اسلام، تبت، ژاپن و بومیان آمریکایی بیشمار طنین مقدس وجود دارد که میتواند باعث تعادل چاکراها شود. هنگامی که چشم سوم شما برای اولین بار باز می شود ، شهود ریز و درشت شما ، ممکن است بیشتر از اینکه مانند یک هدیه باشد احساس سنگینی به شما بدهد . فعال شدن چشم سوم دروازه همه امور روانی مانند تله پاتی ، بصیرت ، رویای شفاف و فرافکنی اختری. در معنویت عصر نو چشم سوم غالباً نمادی از روشنگری یا بیرون کشیدن تصاویر ذهنی با اهمیت معنوی یا روانی عمیق شخصی است. باید مراقب باشید که این رهاکردن افکار هم به یک درگیری ذهنی تبدیل نشود. یک ریشه قوی برای ثبات در زندگی همه انسانها ضروری است.» با این حال، برای شناخت بیشتر این چاکرا با مقاله دیگری از ذهن همراه باشید. آنها میتوانند با انرژی بخشی به ارگانها، به درست کار کردن آنها و سلامتیشان کمک کنند. اکنون که می دانید چشم سوم با خرد و شهود همراه است ، اما شاید از عوارض جانبی با باز کردن چشم سوم شما به وجود می آید به این دلیل که اگر چاکراهای اصلی بدن شما مسدود شده باشند و به تنهایی انرژی برای باز کردن چشم سوم بکنید عوارضی هر چند کوتاه مدت رو تجربه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید