ویدئو/ لحظه‌ای که تاج خوشبختی بر سر علی طولابی نشست!


علی طولابی موفق شد به عنوان برنده فصل سوم برنامه عصر جدید شناخته شود.

به گزارش وقت صبح، علی طولابی با بیشترین رایی که از مردم در مرحله نهایی گرفت توانست به عنوان قهرمان عصر جدید شناخته شود.

 

علی طولابی قهرمان «عصرجدید۳»

علی نظری طولابی، پسر نوجوان ۱۳ساله اهل کوهدشت لرستان است و اصالتاً لک بوده و در برنامه عصرجدید آهنگ لکی را به اجرا گذاشت که استقبال زیادی از آن صورت گرفت. او با اجرای آهنگ مقامی کردی توانست استعداد خود را نشان بدهد.

مقام نخست و قهرمانی فصل سوم عصرجدید با ۵میلیون و ۵۶۲هزار و ۴۵۳ رای، به علی نظری‌طولابی رسید. نوجوان کوهدشتی، خواننده‌ای با حنجره‌ای طلایی و آینده هنری درخشان که تندیس طلایی را به خانه برد.

گروه پهلوانک‌های ایران زمین با کسب بیش از ۴ میلیون رای در جایگاه دوم قرار گرفتند و پیمان ابراهیمی از اصفهان با بیش از ۳ میلیون رای سوم شد.

همچنین ساینا شیخی در رتبه چهارم، ستیلا و آنیسا در رتبه پنجم و احسان یاسین در رتبه ششم قرار گرفتند.

مجموع آرای ثبت‌شده در این فصل عصرجدید به ۲۲میلیون و ۷۷۷هزار و ۹۸۷ رای رسید.

این ویژه‌برنامه که شنبه از خبر ساعت ۲۲ و یکشنبه، در ۲بخش، بعد از اذان مغرب تا اخبار و بعد از خبر تا بامداد دوشنبه، روانه آنتن شبکه سه سیما شد.

ستیلا و آنیسا از شیراز و بوشهر در رشته آکروبات نمایشی و هوایی، پیمان ابراهیمی از درچه اصفهان در رشته استندآپ کمدی، احسان یاسین از کاشان در رشته خوانندگی، ساینا شیخی از اندیمشک خوزستان در رشته دوبله، علی طولابی از کوهدشت لرستان در رشته خوانندگی و گروه پهلوانک‌های ایران‌زمین از استانهای مختلف ایران در رشته ورزش باستانی رقیبان مرحله نهایی بودند.

دیدگاهتان را بنویسید