ویدیو/ همسر سپهر حیدری نمایی دیگر از خانه فوق لاکچری اش را به نمایش گذاشت


آرام جوینده همسر سپهر حیدری با منتشر کردن فیلمی در صفحه شخصی اش، از خانه فوق لاکچری شان در برج های دوبی رونمایی کرده است.

وقت صبح– سپهر حیدری از جمله بازیکنانیست که علاوه بر تهران در یکی از گرانقیمت ترین آسمان خراش های دوبی نیز خانه دارد.

او چند سالیست به واسطه شغلش در امارات به صورت مداوم همراه خانواده اش از دوبی به تهران در حال رفت و آمد هستند.

در همین رابطه ساعاتی پیش همسر سپهر حیدری با منتشر کردن فیلمی از نمای منزل لاکچری شان در یکی از برج های دوبی توجه کاربران را به خودش جلب کرده است.

اما نکته عجیبی که واکنش کاربران را در پی داشته است این است که او هر بار و به صورت محدود نمایی از یک قسمت خانه شان را منتشر می کند. گویا همسر حیدری از نمایش کل خانه و امکانات فوق لوکسش در مقابل واکنش های کاربران واهمه دارد.

بخوانید: ویدیو/ غافلگیری لاکچری سپهر حیدری برای همسرش

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در اصفهان به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته کارشناسی در مکانیک و کارشناسی ارشد در تربیت بدنی می باشد.

او می گوید: در دوم فروردین سال 1393 همسرم به همراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریکه ایرانیان آمده بود که با دیدن او در همان نگاه اول عاشق شدم و پیشنهاد ازدواج دادم.

در واقع ازدواج من با عشق در یک نگاه شروع شده و بعد از آن سعی کردم به وی و خانواده اش نزدیک شوم و بعد از آشنایی و رفت و آمد و درخواست ازدواج به پدرش آنها نیز قبول کردند و ما در نهایت در سال ۹۳ با هم ازدواج کردیم. همسرم و دو پسرم بهترین هدیه خداوند به من هستند.

دیدگاهتان را بنویسید