پیشگیری و درمان پروستات در پزشکی جدید – طبایع مرجع طب سنتی

به طور کلی نعوظ و رابطه جنسی میتواند سموم موجود در بدن را دفع کند، در صورت نداشتن رابطه جنسی علاوه بر تجمع این سموم احتمال ابتلا به سرطان پروستات هم به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد. چای سبز خواص درمانی بسیار بالایی دارد، اگر روزی سه فنجان از آن استفاده کنید احتمال سرطان پروستات به شدت کاهش پیدا میکند. از کرایوتراپی کمتر در درمان سرطان پروستات استفاده می شود ، چون هنوز کارآمدی اش در طولانی مدت اثبات نشده است.این روش از روش جراحی کمتر تهاجمی است و دوره بهبودی کوتاه تر دارد. اگر فردی سعی کند از راه های دیگر خطر خود را کاهش دهد، بدون برنامه رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی، احتمال موفقیت آن کمتر خواهد بود. ✅ ادرار شما برای چند روزی خونی خواهد بود که یک امر طبیعی است، لذا نگران نباشید. 2. پروستاتیت مزمن عفونی – هنگامی که پروستاتیت در حال عود است، این عفونت مزمن معمولا برای درمان نیاز به دوره طولانی مصرف آنتی بیوتیک دارد. درمان پروستاتیت باکتریال مزمن با هدف درمان عفونت و پیشگیری از عوارض انجام می شود. برای جلوگیری از سرطان پوست اسفناج بخوریم محققین حدس می زنند که مقادیر بالای فولات. برای مثال توصیه میشود که از مصرف زیاد مکملهای غذایی تا حد ممکن خودداری کنید.

اگر زردچوبه به مقدار زیادی مصرف شود ممکن است عوارض جانبی را تجربه کنید. بله، سرطان پروستات به دلیل درد، استرس و اضطراب تجربه شده توسط بیمار ممکن است باعث خستگی بیمار شود. در صورت عدم درمان، سرطان پروستات می تواند کشنده باشد. کرایوتراپی سلول های سرطانی بصورت موضعی و با سرمای زیاد نابود می شوند. برای اثرات سلامت بخش بیشتر، بزرگسالان میتوانند فعالیتهای هوازی با شدت متوسط را به مدت زمان بیشتر از ۳۰۰ دقیقه یا فعالیتهای هوازی با شدت زیاد را به مدت بیشتر از ۱۵۰ دقیقه در هفته انجام دهند. در پروستاتکتومی برای سرطان پروستات کل غده پروستات برداشته می شود اما در پروستاتکتومی ساده باز جراح تنها آن بخش از پروستات را که از جریان ادرار جلوگیری می کند، بر می دارد. بنابر مرکز تحقیقات سرطان، یک پنجم مردان در ایالات متحده در طی زندگی خود به این بیماری مبتلا شده اند و تنها سه درصد از مردان آمریکایی در اثر سرطان پروستات درگذشته اند. اگر قصد دارید تورم پروستات را بهبود دهید شیرینبیان میتواند به شما کمک کند. تورم این غده ممکن است به صورت آهسته پیشرفت کند.

به ندرت ممکن است که بر اثر التهاب حاد پروستات در پروستات آبسه به وجود بیاید که با عمل جراحی مشابه TURP قابل درمان است. بزرگ شدن غده پروستات از سن ۴۵ سالگی آغاز میشود و در سنین ۶۰ سالگی به اوج خود میرسد. از سن ۵۰ سالگی به بعد بروز مشکلات این غده برای آقایان بسیار شایع است. این جراحی حدود دو ساعت طول میکشد و جراح برای آن سطح پوست را برش میزند تا به پروستات دسترسی یدا کند. با این وجود سرطان پروستات تعداد بسیار زیادی از مردان را درگیر میکند که از این بیماری جان سالم به در میبرند. در صورتی که پروستاتیت به مرحله حاد برسد علائمی از قبیل اشکال در ادرار کردن، درد مزمن در ناحیه لگن، اختلال عملکرد جنسی، درد مزمن در ناحیه تناسلی و کیسه بیضه را با خود به همراه دارد. بسیاری بیماران ادعا میکنند که در پیرامون خود افرادی را میشناسند که بدنبال جراحی پروستات دچار بی اختیاری کامل ادراری شده اند و در نتیجه از عمل جراحی پروستات خود اصلا رضایت ندارند.

با اینکه که برخی تحقیقات نشان داده اند که زردچوبه می تواند شیوع سرطان پروستات را به حداقل برساند و حتی سلولهای بدخیم پروستات را از بین ببرد، اما این تحقیق در مورد اینکه آیا مصرف زردچوبه به عنوان یک محصول کارآمد برای درمان مبتلایان به درجه پایین سرطان پروستات باید مصرف شود یا خیر، بی نتیجه بوده است. هر عارضه و بیماری علاوه بر اینکه با کمک داروهای شیمیایی درمان میشوند، میتوان با کمک داروهای خانگی و طب سنتی هم نسبت به درمان آن اقدام کرد. این مشکلات را با استفاده از داروهای مخصوص فقدان نعوظ می توان برطرف کرد. آیا می توان سرطان پروستات را درمان کرد؟ ویتامین D میتواند از شما در برابر سرطان پروستات و سایر انواع بیماری ها محافظت کند.مصرف غذاهای حاوی ویتامین D از قبیل روغن جگر ماهی کاد، ماهی سالمون و یک نوع قارچ خشک شده میتواند بسیار کارامد باشد. نتایج آزمون تعیین میکند که در طول زمان وضعیت شما بهتر یا بدتر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید