چاکرا های بدن انسان چیست؟

آجنا یا چاکرای چشم سوم، کنترل توانایی ما در دیدن تصویر بزرگتر قضایا و سطح شهود را در دست دارد. مثلا من چشم هام رو میبندم و سعی میکنم چاکرای گلوی خودم رو ببینم و درکش کنم شاید فورا تصویر یه غار یخ زده به ذهنم بیاد شاید حسی که نسبت به این تصویر داشته باشم حس پوچی باشه پس از ذهن خودم میپرسم، این غار از چه چیزی خالی هست؟ خشم و نفرت و کینه دشمن چاکرای قلب هست. چاکرای ریشه با نماد قرمز نشان داده می شود. با تداوم وضو در کارها، چاکراهای پاها همواره تقویت میشوند و لذا همواره انرژی بیشتری از طریق پاها وارد مولاد هارا چاکرا و شواد هیستانا چاکرا(چاکرای جنسی) میشود، و فرد کمتر خسته میگردد، استحکام و قوت درونی بیشتری پیدا میکند، خوشبینانهتر زندگی میکند و همواره شاکر و سپاسگزار است. بدینترتیب تعادلی نسبی در وضعیت فعالیت نیمکرههای مغز پدید میآید و انرژی با سهولت بیشتری در آنها جریان مییابد. در مرحله بعد با هر دست روی دست دیگرآب میریزیم.

پس قدم بعدی باید توجه هر چه بیشتر به بالانس بودن انرژی و چاکراهای بدنمان باشد. باید از چه چیزی پر بشه؟ چه چیزی درباره واقعی بودن انقدر ترسناکه؟ و اگه فردی هستید که در دسته دیگه قرار دارید باید یاد بگیرید طور دیگه ای ارتباط برقرار کنید اگه نیاز دارید پیشنهاد میکنم از یک واسطه کمک بگیرید تا بهتون کمک کنن بهتر ارتباط برقرار کنید قبل از هر چیزی از خودتون بپرسید من میخوام حقیقت رو درباره چه چیزی بگم؟ در ابتدای امر باید بگم که چاکرا در باور هندو ها به مراکز انرژی در بدن انسان ها اطلاق می شود. شما به این افکار باید مثل یک سم نگاه کنید این کار باعث میشه پاک تر و خالص تر بشید مثل سمی میمونه که هر روز مینوشید و به داخل بدن شما میره و بدن شما توانایی فیلتر کردنش رو از دست داده با این همه، چه کارهایی میتونید برای همگام کردن چاکرای گلو انجام بدید؟ نکته بسیار مهم این است که انگشتان پای راست در هنگام تشهد و سلام باید مثل حالت سجده بر روی زمین باشد تا کار مبادله قطع نشود. فعالیت چاکراهای کف پا در ادامه منجر به تحریک چاکراهای انگشتان پا میشود. این تحریک بهخصوص خود را در انگشتان شست، میانی و انگشت کوچک نشان میدهد.

یعنی این عدد رو وارد زندگی تون بکنید مثلا شما تصمیمی میگیرید که از روغن کندر برای باز کردن چاکرای گلوی خودتون استفاده کنید از قطره استفاده کنید قدم ، حرف بزنید حرف زدن فعالیتی هست که بیشترین تعامل رو با چاکرای گلو داره یعنی چی؟ برای باز کردن چاکرای گلو خوب هستن هشت، تا جایی که میدونیم عدد عددی هست که این چاکرا بهش واکنش نشون میده یعنی چی؟ گفته می شود این چاکراه شامل ارزش های شخصی و ایمان است. بسیاری از مردم بر این باورند که سنگ ها می توانند مقدار زیادی انرژی و قدرت درمانی را در خود نگه دارند زیرا میلیون ها سال طول می کشد تا کریستال ها و سنگ های قیمتی در زیر زمین شکل بگیرند. این یک روش بسیار محبوب است که اغلب در طول درمان جامع معروف به بهبود کریستال استفاده می شود. اول اینکه نیمه بالایی بدن با نیمه پایینی تبادل انرژی میکند و به این ترتیب نوعی توازن صورت میگیرد. همچنین این چاکرا ارتباط مادر با شخص را منعکس میکند و با احساس شخص در رابطه با بودنش بر روی زمین در ارتباط است. غده هیپوفیز سلطان غدد نیز نامیده می شود ، زیرا این غده به تمام غدد دیگر فرمان می دهد .

اختلال در عملکرد این غده سبب می شود که فرد از نظر فیزیکی رشد بسیار ناکافی داشته باشد و کوتاه قد شود. خوشبختانه، شما می توانید چاکرای گلو خود را به روش های مختلفی بهبود و متعادل کنید، از جمله ۹ استراتژی که در بالا ذکر شد. برای متعادل کردن و باز کردن چاکراها، ابتدا مشخص کنید که کدام یک از آنها مسدود هستند و بسته به نوع چاکرایی که میخواهید روی آن کار کنید، غذاها و گیاهان متناسب را مصرف کنید. فرمت دوره آموزشی: شامل ۷ فایل mp3 با کیفیت بالا، به همراه سه فایل pdf که توضیحات تکمیلی چاکراها در آنها نوشته شده است. حجم دوره آموزشی: ۷۱ مگابایت می باشد. محتویات بسته: جلسات دوره به همراه یک هفت فایل صوتی توضیحات راهنما فارسی به همراه موزیک مخصوص فعال سازی چاکراها که بسیار ارزشمند است. چاکراها منافذی در بدن هستند که انرژی حیات یا پرانا از طریق ان به بدن ما انتقال می یابد و بدین صورت ما حیات پیدا می کنیم. ۲ – به تنفس خود آگاه شوید و فقط به صدای نفسهایتان دقت کنید تمامی توجه و تمرکزتان را بر روی نفسهایتان بیاورید و شروع به کشیدن نفسهای عمیق کنید می توانید تا پنج شماره نفس عمیق بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید