گروه BTS ناراحت و گله‌مند از نژادپرستی


در ماه‌های اخیر گروه مشهور BTS با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید برای بحث در مورد جنایات ناشی از نفرتی که آسیایی ها را هدف قرار می دهد، ملاقات کردند.

وقت صبح – اعضای این گروه قبل از جلسه‌ی علنی در جمع خبرنگاران صحبت کردند و تاکید داشتند که باید جلوی جنایات ناشی از نژادپرستی گرفته شود. به گزارش ترجمه ی وقت صبح شرح صحبت اعضای گروه به این صورت می‌باشد:

گروه BTS ناراحت و گله‌مند از نژادپرستی

BTS سفیران صلح جوان

پارک جیمین اینگونه به صحبت علیه نژادپرستی پرداخت: “تعداد فزاینده‌ی جنایات ناشی از نژادپرستی، از جمله جنایات نفرت پراکنی که از طرف آمریکایی‌ها می‌شود، ما را ویران کرده است. ما در کاخ سفید هستیم تا به این موضوع پایان دهیم. ما می خواهیم از این فرصت استفاده کنیم تا صدای خود را بار دیگر به گوش مردم برسانیم.”

جونگ کوک، یکی دیگر از اعضای گروه نیز اظهار داشت که هنوز از این که گروه موسیقی که توسط هنرمندان کره جنوبی تشکیل شده و موسیقی آن‌‌ها تا به حد جهانی شده و بر موانع فرهنگی غلبه کرده، تعجب می کنند.

او اظهار داشت که “موسیقی همیشه همه چیز را یکپارچه می‌کند”.

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید در ادامه‌ی صحبت‌های اعضای گروه گفت: “بسیاری از شما BTS را به عنوان نامزدهای گرمی و نمادهای بین المللی می شناسید. اما آن‌ها سفیران جوانان هستند و نقش مهمی بر عهده دارند.»

گروه BTS ناراحت و گله‌مند از نژادپرستی
همانطور که می‌دانید با توجه به اپیدمی ویروس کرونا، حملات به آسیایی ها در سراسر جهان به ویژه در آمریکا افزایش یافته بود.

در همان دوره طرفداران BTS نزدیک به ۱ میلیون دلار را فقط در یک روز برای کمپین برقراری عدالت اجتماعی در آمریکا جمع آوری کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید